Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za kolejny fajny spocik. Jak zwykle atmosfera super.

Patgor - milo bylo poznac. 8aut wiec calkiem calkiem, nawet sporo jak na nasz staly sklad. Byc moze kolejny nawrocony/nawiedzony sie pojawi Audi S6. ciagle czekamy na gusiak11 i Viera.

Kilka szotow:

 

2pyo.jpg

 

9zrl.jpg

 

32l0.jpg

 

a2sr.jpg

 

otgm.jpg

 

8h4q.jpg

 

vwtk.jpg

 

w4f2.jpg

 

xg03.jpg

 

44em.jpg

 

 

Big pokazuje jak zadaje szyku na niedzielnych potancowkach - norbertoo i GrzegorzLu podlapali i cwicza, a cimals nie czul klimatu :D

9ms8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za miłe powitanie :) Do zobaczenia następnym razem!

 

PS. Atmosfera super, ale zabawa to dopiero się zaczęła jak się rozjechaliście. Panowie z S3 nabrali wigoru i przez 5 minut dali popis takiego lansu, że mi na kolejny rok starczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież piszę, że lans się zaczął jak się wszyscy rozjechaliście :)

napisz coś więcej

 

borowa, myślałem, że się spróbujemy na solidarności chwilę :-]

 

gusiak11, znasz jeszcze jedną srebrną O2 kombi z ocp na klapie z Lublina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borowa, myślałem, że się spróbujemy na solidarności chwilę :-]

 

Nie, no nierozgrzany itd. A tak na serio to nie chciałem Ciebie okopcić, bo na srebrnym bardzo widać sadzę :lol:

 

widziałem w lusterku, że to ja Ciebie okopciłem trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, całą sobotę przesiedziałem na działeczce pucując ojca Vectrę C. Efekt, jak na ręczną korektę, uważam za zadowalajacy. Na koniec poszło HDC i Zymol Carbon. Po tym wszystkim kumpel z działki obok chciał żeby powiedzieć mu co to za kosmetyki, bo i on by tak chciał, ale jak zaczałem mówić co po czym i za jakie pieniądze, to jakoś mu ochota zaczeła mijać. Aczkolwiek umówiliśmy się, że stworzę mu taki mały, budżetowy, zestawik.

 

P.S.

Nowy tekst usłyszałem, po umyciu Vectry i cyknięciu paru fotek.

Inny sąsiad podchodzi do mnie i pyta " Sprzedaje Pan?" Ja na to, że nie. Po prostu, przygotowuję się do procesu czyszczenia. Na co usłyszałem następującą odpowiedz:

"Oj chyba Pan jednak sprzedaje, bo Pan umył i zrobił zdjęcia, a jak ktoś robi zdjęcia, to raczej na sprzedaż " :lol::wallbash:

Ludzie są po prostu niesamowici. Brakowało jeszcze tylko słów, że skoro pan sprząta to na pewno pan sprzedaje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.