Skocz do zawartości

Lokal na działalność


Gość mariocool

Rekomendowane odpowiedzi

od niedawna zajmuj się praniem i kompleksowym czyszczeniem samochodów, jeszcze nie mam własnego lokalu usługi wykonuje u klienta, jednak zaczynam sie rozgladac nad własnym miejscem, założyc takie małe spa dla samochodów wraz z renowacja lakieru ,odmładzaniem samochodów.

i teraz kilka pytan:

1.nim ludnosci w miescie

2.wielkosc lokalu

3.usytuowanie lokalu

4.warunki jakie musze spełniac aby móc taka działalnosc prowadzić

 

dodam jeszcze ze w okolicy znajduja sie 15 i 40 tys miasta połozone niedaleko od siebie gdzie mam tego typu usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.nim ludnosci w miescie

"nim " ?? może to miał być min ??

 

4.warunki jakie musze spełniac aby móc taka działalnosc prowadzić

na pewno pozowlenie na myjnie, chociaż to nie będzie myjnia,ale będziesz mył samochody ... więc rozumiesz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chcesz mi powiedziec ze niema znaczenie wielkość miasta bo jak dobrze bedziesz robił to nawet z okolic beda przyjezdzać?? tak jest w twoim przypadku?? bo widze ze jestes z gdanska ja z okolic malborka i na tym terenie chciałbym założyć taki interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariocool, fakt,że wielkość też ma znaczenie,ale ważne są też inne czynniki jak :

- reklama ( w końcu musisz mieć klientów )

- konkurencja ( tutaj fajnie żeby jej było jak najmniej ;) )

jakość Twoich usług ( wtedy nawet jeżeli jest konkurencja,a robisz dobrze,żę nikt nie ma zastrzeżeń to się nawet martwić nie musisz bo sami ludzie Cię polecą :)

 

jeżeli jesteś z okolic Malborka , w sumie to wg mnie fajnie by było zrobić to w Malborku :) zawsze większa szansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.