Jump to content

Ogólna chociaż wycena auta po nieudolnym malowaniu.


Bio

Recommended Posts

Jako że się poddałem próbując ruszyć czerwony lakier na Golfie IV UC i tricolorem mam pytanie. Czy jest poza FleshCarem i S-plusem jakiś typowo detailingowy zakład gdzie mógłbym bez obaw zostawić auto ? Interesuje mnie etap do polerowania. Woskowanie i odżywianie już wykonam sobie raczej sam używając moich kosmetyków. Chodzi mi o zakład w okolicach Wrocławia ( w promieniu 50 km. bo sam mieszkam praktycznie przy granicy).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Odkopie ;)

 

Więc, z Golfem zdecydowałem się jednak pomęczyć z rotacją ;)

 

Dzisiaj oglądałem jednak drugi samochód. Wszystko fajnie, jednak po obcierce miał pryskany bok. ( Passat B5 FL, czarny nie metallic )

 

Z tego co widziałem obyłoby się bez malowania ponownego bo lakier jest w trochę lepszym stanie jak na błotniku tutaj : http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 42&start=0

 

Pokrótce widać pomarańczę, trochę rys i odcięcie.

 

Wg. mnie sanding i polerowanie dałyby radę, zaś tego pierwszego boję się jeszcze ruszać.

 

Pytanie teraz ile za takie coś cenią sobie firmy czy detailerzy. Wiem że kwoty są elastyczne także spodziewam się widełek +/- 500 zł. Fajne byłoby choć trochę przygotować się na koszty czy negocjacje albo ew. odpuścić ;)

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Musisz uderzać do konkretnych osób, popatrz w 'Pokaż swój blask' kto z okolic robi auta i zagadaj do niego. A papier wodny to nie taka straszna sprawa, nie raz potrafi uratować zepsute auto. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.