Skocz do zawartości

LAKE COUNTRY Glass Polishing System


juventinio2603

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o takim zestawie?

 

niewiem czy mogę wkleić link ze sklepu, nie chcę łamać regulaminu. Jeśli nie można proszę modera o usunięcie.

 

link do produktu

 

 

 

122982047112d766.jpg

 

zapraszam do dyskusji :-]

 

PS. mam nadzieję, że właściciel sklepu nie będzie miał mi tego za złe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć na żywo różnice po zastosowaniu takiego zesawiku ,bo jakby nie patrzeć pare zł trzeba na to sypnąć i pytanie czy warto.Rysy itd zwykle widać tylko w specyficznych warunkach oświetlenia ,a w trakcie jazdy i tak na drogę zwraca się uwage :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hart88, jest test tego preparatu na DW a fotki na SCS sa wlasnie z tego testu i tam dokladnie widac roznice :)

 

Ja osobiscie polecam, rysy po wycieraczkach czy na bocznych szybach od otwierania sa jak najbardziej to zniwelowania, a prawdziwa roznice widac dopiero wieczorem w miescie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hart88, najwyrazniej nie masz mocno zmeczonej szyby. Rysy widac i to mocno, szczegolnie noca w swiatlach pojazdow nadjezdzajacych z naprzeciwka. Ok, mozna stwierdzic, ze nie kazdy jezdzi noca, jednak w naszych warunkach, jezdzac tylko do pracy przez 3-4 miesiace w roku jezdzi sie po ciemku. Widocznosc przez porysowana szybe jest o wiele gorsza, wzrasta tez efekt oslepienia.

Mi osobiscie rysy po wycieraczkach bardzo przeszkadzaja i z checia bym sie ich pozbyl.

100 zl to nie jest duzo jezli za alternatywe wezmiemy wymiane szyby. Z reszta nie chodzi tylko o koszta, zostaje jeszcze kwestia jakosci wykonania wymiany. Poza tym zestaw starczy na kilka szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, pewnie masz racje, ale reki to sobie nie daj uciac bo jedna bedzie ciezko trzymac polerke :)

Pozostaje jeszcze cos takiego jak poczucie bezpieczenstwa. Tzn kupujemy zestaw z srodkiem i dobranymi padami. Inna kwestia, ze w zestawie jest calkiem sporo rzeczy: 4 pady, BP, RainX i tlenek ceru.

 

Tutaj jest test zestawu, chociaz bardziej istotne jest to ze autor twierdzi, ze kontaktowal sie z producentem w celu uzyskania instrukcji jak uzyc zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem temat czystego tlenku ceru i moim zdaniem nie przynosi to tak rewelacyjnego efektu jaki gwarantuje nam zestaw Lake Country :)

 

I nie ma przeciwskazan do pracy tym specyfikiem punktowo :)

 

hm. a co masz na mysli po dpojeciem "rewelacyjny efekt"? jezeli masz na mysli skutecznosc usuwania zarysowan itp. to do szyb raczej nic skuteczniejszego niz bialy tlenek ceru nie znajdziesz, jezeli chcesz delikatniej i punktowo to uzywasz różu polerskiego (cena nawet nizsza niz bialy tlenek)

 

Jedynym mankamentem uzywania rozu polerskiego i bialego tlenku ceru jest fakt ze jest w postacji proszku i trzeba samodzielnie dobrac proporcje z woda - jednak cena jest na tyle niska ze mozna spokojnie eksperymentowac (zrobic za mocnej mieszanki sie nie daje, co najwyzej za slaba uzyskasz)

 

kwestia tzw. "dedykowanych" padow w zestawie to bajka, poniewaz do takich celow uzywa sie zwyczajnych padow filcowych.

 

Dla mnie ten zestaw to czysty marketing...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalczyłem dziś z przednią szybą.

Efekty praktycznie żadne :thumbdown:

 

Pochylę się nad tym problemem w tygodniu - może coś źle robiłem.

Nie mniej jednak kombinacja więcej/mniej pasty, dłuższe polerowanie w jednym miejscu, wyższe niższe obroty, płasko padem, padem pod kątem itd nie przyniosły rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.