Skocz do zawartości

[Szukam] Polerowanie lakieru, usuniecie wgniotki


Creasy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest ktoś z kujawsko-pomorskiego lub pomorskiego kto zająłby się polerowaniem lakieru i usunięciem wgniotki w moim aucie. Może polecicie jakaś firmę lub kogoś z forum. Znalazłem tylko to http://www.s-plus.pl/salony/7,s_plus_gdansk_oliwa.html Czy ktoś korzystał z ich usług i może coś o nich powiedzieć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem. Co mogę powiedzieć że ok :). Miałem wgniotkę i lekkie przetarcie rantu błotnika. Rano samochód odstawiłem po południu odebrałem bo potrzebne było "punktowe" lakierowanie przecierki. Dodatkowo mogę powiedzieć że był to czas gradobicia w Trójmieście. Widziałem rano auta po gradobiciu przed "naprawą" w trakcie i po południu po naprawie. Naprawdę szacun. Jeżeli chodzi o wgniotki czy się uda wszystko zależy od wielkości ale naprawdę mogą dużo. Ceny w zeszłym roku za szt wcale nie powalające bo ok 30- 50 pln. Ile kosztuje polerka zapewne też wszystko zależy od zakresu prac. Jednak raczej wymaga to oceny na miejscu.

Odnośnie polerki: Czy nie lepiej poszukać kogoś na forum. Jest parę osób z okolic. Lepiej zostawić kaskę u swojego niż obcego :)

 

Ps. Odnośnie wgniotek chyba "słabo" szukałeś bo w pomorskim trochę tego jest. Google i szukaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creausy mimo najszczerszych chęci niestety nikogo "osobiście" nie mogę Ci polecić ponieważ jestem zbyt krótko na forum. Pisząc ze jest parę osób z okolic miałem na myśli Trójmiasto. Czytając posty można wnioskować że zajmują się profesjonalnie auto detailingiem. Pod nickiem jest miejscowość/ rejon.

Poszukaj w zakładce "użytkownicy" może tam znajdziesz forumowicza z twojej okolicy który będzie wiedział coś więcej jeżeli nikt się nie odezwie na twoje zapytanie. Np z Kwidzyna jest forumowicz wierzba co prawda na forum ostatnio był w grudniu 2010 ale można spróbować na pw, email, gg.

 

Zobacz też tu:

http://naprawa-lakieru.pl/o-firmie

Dla ciebie trochę bliżej

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creasy masz propozycję. Wgniotę możesz skorygować w s-plus wcześnie rano. Dla określenia czasu możesz skorzystać na stronie s-plus z opcji wstępnej wyceny. Możesz zrobić fotki i wysłać z zapytaniem wyceny i czasu "naprawy".

Korektę lakieru umów na "pw". Wiadomo że bez oceny wizualnej będzie czasowo i cenowo "teoretyczna". Profesjonalna korekta trochę trwa i jest uzależniona od zakresu "twoich wymagań"

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.