Skocz do zawartości

CAR valet SUPER COCKPIT


Gość Impulsator

Rekomendowane odpowiedzi

carvaletlogo.jpg

 

mg7446zmienazw.jpg

 

Zastosowanie: Antystatyczny preparat do czyszczenia i pielęgnacji

elementów plastikowych i gumowych wewnątrz samochodu. Czyści, konserwuje, nabłyszcza pozostawiając świeży zapach.

 

Sposób użycia: Nanieść preparat na powierzchnię plastikową lub gumową za pomocą rozpylacza, następnie używając suchej miękkiej szmatki równomiernie rozprowadzić preparat.

 

Zalety: Bardzo ekonomiczny w użyciu, pozostawia widoczny i trwały efekt, czyści, nabłyszcza, konserwuje, pozostawia zapach świeżości, działa antystatycznie.

 

Właściwości fizyczne i chemiczne

 

Wygląd: Ciecz

Kolor: Żółty

Zapach: Charakterystyczny, perfumowany

 

Dane techniczne

 

Punkt topnienia / zakres topnienia: Brak danych

Punkt wrzenia / zakres wrzenia: 100C

Temperatura zapłonu: Brak

Gęstość: 1,02 g/dm3

Rozpuszczalność w wodzie: Pełna

 

Kilka słów od siebie:

 

Najlepszym sposobem aplikowania środka jest użycie atomizera. Czyściłem deskę rozdzielczą bez użycia atomizera ale nie jest to ekonomiczny i szybki sposób. Często trzeba maczać szmatkę w środku co zwiększa jego zużycie, oprócz tego dużo marnuje się pozostając w brudnej szmatce. Atomizer załatwia sprawę szybko i efektywnie.

 

Zapach przyjemny. Po wyczyszczeniu auta czuć nowością :-]

 

Nie pozostawia tłustych śladów i nie brudzi rąk.

 

Posiada działanie czyszczące. Wyciąga brud, z pozoru czystego plastiku. Efekty widać na używanej szmatce.

 

Litrowe opakowanie wystarczy na bardzo długo.

 

_MG_7445_zmienazw.jpg

 

_MG_7422_zmienazw.jpg

 

_MG_7423_zmienazw.jpg

 

_MG_7429_zmienazw.jpg

 

_MG_7437_zmienazw.jpg

 

_MG_7432_zmienazw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jodan, jak wyschnie to wygląda tak samo jak po nałożeniu z tą różnicą, że dotykanie nie pozostawia żadnych śladów. Sprzęt audio oraz obudowa laptopa prezentują się o wiele lepiej. Za zimno żeby spryskać w aucie. Próba skończyła się zamarznięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam go od 2 lat i jeszcze w butli pełno. I ze wszystkim sie zgodze ale z jednym nie. Mój środek jest tłustawy. Jak kiedyś psikłem przypadkiem na siedzenie to plama zrobiła sie jak po tłuszczu, cięzko to było usunąc. Do rąk tez sie klei jak głupi. Tak samo jak psikniesz na szybe to jest masakra. Także albo zmienili recepture albo mamy inne odczucia. Dlatego też zmieniłem metode i jednak psikam na szmatę

 

s1u71g.jpg

vzufig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tylko czyści, czy też robi od razu za dressing?

 

'Nie tylko nadaje dalikatny półmatowy blask, ale przede wszystkim czyści' cytat ze strony producenta, czyli można powiedzieć 2w1.

A propos połysku to dopiero teraz zauważyłem, że Karol testował wersję półmatową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zostawia tłuste na szybie uważam za oczywiste, w końcu nie jest to środek do mycia szyb. Tak samo na materiale, nie jest przeznaczony do aplikowania na takim podłożu. Pisząc tłuste ślady miałem na myśli porównanie do tanich cockpit spray, które nawet po wyschnięciu są dalej tłuste i zostają na rękach po dotknięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś kupię inny produkt: Super Cockpit Połysk, to będzie można porównać. Super Cockpit Połysk ma nadawać tylko połysk bez czyszczenia itp. Super Cockpit jak widać ma mieć szersze działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada działanie czyszczące. Wyciąga brud, z pozoru czystego plastiku. Efekty widać na używanej szmatce.
Bardzo fajnie, że jednocześnie czyści i nadaje wyglądu.
Najlepszym sposobem aplikowania środka jest użycie atomizera. Czyściłem deskę rozdzielczą bez użycia atomizera ale nie jest to ekonomiczny i szybki sposób. Często trzeba maczać szmatkę w środku co zwiększa jego zużycie, oprócz tego dużo marnuje się pozostając w brudnej szmatce. Atomizer załatwia sprawę szybko i efektywnie.
Proponuję psikać na aplikator z mikrofibry lub bawełny i w ten sposób nanosić/czyścić/wcierać w plastiki. Dzięki temu schodzi mało środka, pracuje się łatwo i szybko. Oczywiscie aplikator zmieniamy jak tylko się zabrudzi itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję psikać na aplikator z mikrofibry lub bawełny i w ten sposób nanosić/czyścić/wcierać w plastiki. Dzięki temu schodzi mało środka, pracuje się łatwo i szybko. Oczywiscie aplikator zmieniamy jak tylko się zabrudzi itp. Tymczasem, jeśli będziemy lekarza odwiedzać regularnie, powiedzmy raz na pół roku i raz na rok czy dwa lata będziemy robić sobie odpowiednie badania, maksymalizujemy szansę uniknięcia poważnych chorób. Wcześniej zdiagnozowane mogą być skutecznie leczone lub ich rozwój może być wyraźnie zahamowany. Czasem może chodzić o kilka lat życia! Nasze ciało nie jest tutaj wyjątkiem. Tak samo jeśli regularnie sprawdzamy samochód, to od czasu do czasu usuwamy drobne usterki. Jeśli natomiast zaniedbujemy diagnostykę i jedziemy do warsztatu dopiero na lawecie, koszt naprawy będzie przeważnie bardzo duży. Auto możemy jednak kupić drugie, ciała i zdrowia już nie. Przy okazji kwestii zdrowotnych warto także wspomnieć o higienie. Nie powinniśmy zapominać o codziennym prysznicu, myciu zębów czy częstym myciu rąk! Zdrowy styl życia – sen i odpoczynek Zdrowe odżywianie, ruch, dbanie o zdrowie i higienę to już trzy elementy układanki zdrowego trybu życia. Czwartym jest odpowiedni relaks i wypoczynek. Pamiętajmy, że praca to nie wszystko i człowiek musi mieć czas dla siebie, rodziny i przyjaciół. 7 godzin snu to właściwa dawka dla pracującego człowieka. Nie warto jej zmniejszać na rzecz pracy, imprezowania czy siedzenia przed telewizorem. Tak samo jak o swój sen dbać powinniśmy także o odpoczynek od codzienności. Tutaj wracamy do ruchu – warto połączyć przyjemne z pożytecznym i dla odpoczynku wybrać się na spacer, rower lub pobiegać.

 

Ja własnie tak robie dodatkowa zaleta odpadaja tłuste szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem jak ten środek super cockpit połysk, który tylko nadaje połysk plastikom. Czy jest ekonomiczny i czy ładnie przyciemnia platiki. Zastanawiam się nad jego zakupem jako żeby mieć też środek nabłyszczający, bo nie wszyscy chcą mieć mat w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.