Skocz do zawartości

Daihatsu Cuore


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam swoją pierwszą próbę za sobą, mam nadzieję, że nie jest tak źle. Efekty mnie zadowoliły, ale już wiem, czego mi potrzeba więcej - korekty lakieru. W drodze jest już paczuszka z polerką, padami i pastami, tak więc wszystko w swoim czasie :)

 

Najpierw spłukany myjką Karchera. Potem opryskany APC Megsa z kroplą DodoJuice. Potem umyłem go rękawicą Megsa metodą na dwa wiadra, ponownie DodoJuice. Osuszyłem, wyglinkowałem Blit Hamberem używając wody jako lubrykantu, potem poszło SRP aplikatorem trójkolorowym, na koniec Colli 476. Dodatkowo plastiki i podszybie pociągnięte Bumper Care, opony wymyte szczotką z dodatkiem APC, następnie żel Megsa.

 

Jako, że ciągle się uczę , nie za bardzo mam czas na pracę przy autku, tak więc przyszła relacja z korekty pojawi się przy okazji wolniejszych dni. Jednak na pewno będzie to przed wakacjami, gdyż wtedy rozstaję się z tym pierdkiem i przenoszę się na normalne auto :)

 

Czas na fotki :

1.

dsc5228c.jpg

 

2.

dsc5235.jpg

 

3.

dsc5239.jpg

 

4.

dsc5240.jpg

 

5.

dsc5241.jpg

 

6.

dsc5242.jpg

 

7.

dsc5243i.jpg

 

8.

dsc5246d.jpg

 

9.Cuore grzecznie schowane do garażu :)

 

dsc5249b.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam luźny stosunek do mojego pudła, jak na 17stolatka przystało :)

 

Każdy się burzy, bo nie wie, skąd są Subaru Pigi, tak więc poczytaj o nich :good:

 

Mocy fakt, nie wystarcza, ale niecałe 50 kucyków w 550kg masy daje sobie radę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Chodzi o Mycie to Jak dla Mnie Bardzo fajnie wyszło :good:

 

Co do Fotek :shock: Ty go Tak Odrestaurowałeś :good:

 

Coś widzę ze ten Luźny stosunek nie jest do końca Luźny :) I Dobrze

 

P.S. Swoją Drogą Super torba na Zakupy :) do Miasta idealny a 50 Koni... wierz mi są wolniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiam wszytko, co trzeba, zainwestowałem 2x jego początkową wartość, a on i tak się nie odpłaca bezawaryjnością, no cóż, bywa :) Do miasta i owszem, ale palić to on mało nie pali.

 

Do zrobienia zostały mi tylko tak :

- odmalowanie ramion wycieraczek

- wklejenie kapselków od felg, ale to dopiero po zmianie na letniaki

- wymycie kół od wewnątrz i zabezpieczenie

- tylne bębny trzeba oczyścić druciakiem i na czarno psiknąć

- zabezpieczyć na wiosnę znów progi

- leci do lakiernika na skasowanie purchli z maski, podniesienie jej; skasowanie rdzy z ranty klapy z tyłu i na poprawkę prawego nadkola

- polerka

- wyprostowanie kierownicy

- wypranie jeszcze jednego boczka i dokupienie welurków na lato

- wlepy wszystkie wyleciały, na nowe sezon zostaje tylko pedobear z tyłu i świniak na prawym lusterku

 

Ze wszystkim chcę się uporać do sprzedaży, tj. lipca, nie chcę, żeby kogoś spotkało to samo, co mnie kiedy kupowałem autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Czasem Inwestuje się dość długo po to by przynosiło satysfakcje :) a Co do spalania to Mi tu cały Czas nasuwa się moja Przyciężkawa Corsa (1.2 45KM) To jest ponoć miejskie a Żre jak Smok a do Tego Ciężko z Dynamiką... A Twoje Litrowe Coś ma chociaż odejście :)

 

Tak Przy Okazji Bez Awaryjności życzę ;)

 

P.S. Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm To Jak Na taki silnik to sporo ... ale z drugiej strony to silniki od wirówek i potrzebują swoje by jechać... A Do do Spalania to Corsa 1.2 zima 9-10 lato +- 8 l A to ponoć małe silniki( miejskie) Hmm posiadam też 1.6 w Corsie i mam 100% więcej mocy :evil: a spalanie w zimie 8-9 a w lecie to do 6. też da rade zejść..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne pierdzidełko, troche żeś narobił przy nim bo widać że na początku to dość blado wyglądało. On jest jakoś specjalnie przystosowany do B1 czy fabrycznie tyle waży?

 

mutra, ja tam nie wiem, ale...

pedobears.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peeeedo :D

 

Jedna fotka wnętrza, do połowy pociągnięty Bumper Care, tylko uprałem boczek, reszty niczym nie czyściłem, bo jeszcze nie dobrałem odpowiednich środków.

 

dsc5226n.th.jpg

 

Teoretycznie poprzednik z 630 na 550 odciążył, ale ja tam nie wiem. Mam 2 miejsca w dowodzie, to samo w aucie, więc dziuniek za dużo nie zapakuję, chyba że na pakę gęsiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.