Skocz do zawartości

Autokosmetyki firmowane przez Skodę => zna ktos?


albercik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajjcie,

 

Jak w temacie, ktoda ma cala serie kosmetykow, ktore w salonie zachwalaja.

Nie tylko w rozmowach klient - serwis, ale w duzej mierze pomiedzy pracownikami serwisu, myjni itp.

 

Ceny zniewalaj: np. butelka litrowego zimowego plynu do spryskiwaczy to wydatek ok. 50 zeta, zelu do czyszczenia felg ok. 70 zeta za pol litrowa butelke z psikaczem.

Innych cen nie spamietalem, kilka tych srodkow jest, zachwyty slychac nad zelem do czyszczenia alufelg.

 

Ponoc to produkty robione dla vw w niemczech tylko brandowane na skode.

 

Mial ktos moze jakies doswiadczenie z tymi produktami? Warto wyrzucic troche kasiory na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie znam, ale czy nie lepiej zainwestować w sprawdzone środki, o których na forum opinii masz pod dostatkiem ?

Wydawanie dużych pieniędzy na coć niesprawdzonego może być wyrzucaniem pieniędzy w błoto, takie jest moje zdanie.

Tymbardziej, że ceny w takich przypadkach zazwyczaj są nadzwyczaj nieproporcjonalne do kosztów produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie znam, ale czy nie lepiej zainwestować w sprawdzone środki, o których na forum opinii masz pod dostatkiem ?

Wydawanie dużych pieniędzy na coć niesprawdzonego może być wyrzucaniem pieniędzy w błoto, takie jest moje zdanie.

Tymbardziej, że ceny w takich przypadkach zazwyczaj są nadzwyczaj nieproporcjonalne do kosztów produkcji.

 

Oj tam,

 

Ja nie pytalem o to czy warto zainwestowac czy nie warto. Wpadnij do mojego garazu to zobaczysz co posiadam. Nie o to w tym poście chodzilo.

 

Pytalem tylko o to czy ktos zna i czy sa czegos warte.

 

Chce znac jedynie opinie. Nigdzie nie napisalem, ze chce kupic.

 

paniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.