Skocz do zawartości

Kia Magentis 2.5 v6 Czarna Perla -Pierwsze kroki 2011


DJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

DJ fiat tak kladzie lakier zobacz na punto ponizej ktore robilem na szybko w celu wyprobowania stuffu ktory do mnie dotarl:

0801e27af233f070m.jpg

 

mutra potwierdzam wet look od chemicala to fajny specyfik

 

Ponizej foto

 

Najpierw CG wet look maszynowo na czarnym padzie Bolla

pozniej recznie AG SRP

za 2 h Collinite 845

 

Oczywiscie auto wczesniej umyte i osuszone (usunieta smola, zywica itp niestety tylko benzyna ekstrakcyjna glinka jeszcze nie dotarla)

 

dd5dfe4e698cee59m.jpg

c10ea058275cf62cm.jpg

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak myślałem ;) Trochę błędny proces, SRP ma właściwości ścierne ( minimalne ale ma) i oczyszczające, i ściągnał to co zostawił WMF. Na przyszłość używaj jedno albo drugie.

 

Taak wiem, punto bylo poligonem doswiadczalnym (to nie auto klienta)

Poprostu byl ladny zimowy dzionek + 10 na termometrze wiec nie moglem wytrzymac (to juz jest chyba nalog) i musialem wyprobowac WMF, a potem sobie pomyslalem ze moze na to SRP ale recznie (oprocz wlasciwosci sciernych ma takze maskujace a punto jest ciagle przed pelna korekta wiec wypelniacze sie przydaly).

Na jednym elemncie SRP nie zostal nalozony - specjalnie zostawilem zeby zobaczyc roznice... Hmmm wydaje mi sie ze tam gdzie nie ma SRP wet look jest mniejszy... (moze dlatego ze WMF posiada mniejsze wlasciwosci maskujace niz SRP??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.