Skocz do zawartości

MOTHERS Mag & Aluminum Polish


Gość green

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

do testów od Krzyśka Kanara dostaliśmy do testów pastę MOTHERS Mag & Aluminum Polish

 

Konsystencja gęsta, takie typowe masło. Brak grubego ziarna w składzie! w przeciwieństwie do AUTOSOLU >AUTOMAXA i reszty dostępnej na rynku.

Zapach hmmm ciężko określić ale bardzo przyjemny :) i bardzo wydajna małą ilością wyczyściliśmy cały rant :-]

 

 

Pastę nakładaliśmy padem ręcznym z MF na końcu polerując MF

 

Naprawdę dawno nie mieliśmy tak fajnej pasty oczyszczającej

Polecam z czystym sumieniem do częstego odświeżenia polerki !!! w 100% lepsza od AUTOSOLU AUTOMAXA MEGSA itd!!!

 

dsc2370v.jpg

dsc2365v.jpg

dsc2366j.jpg

dsc2368.jpg

dsc2369.jpg

dsc2373.jpg

dsc2375j.jpg

dsc2376.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wrzuciłem na sklep wysłałem opakowanie Greenowi, żeby sprawdził czy produkt rzeczywiście jest dobry, bo znaleźliśmy na forum culstyle.pl zdjęcia z naprawdę niezłym efektem i byłem ciekawy jak się sprawdzi, produkt jest dostępny http://www.autodetailingshop.pl/Mothers ... u-413.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja już nie potrzebuje żadnych testów MOTHERS Mag & Aluminium Polish bije wszystko na głowę a Kanara powinienem ozłocić za ten środek. Przypalone na złoto i wżery rdzawe przypalone na kolektorach wydechowych, poszły samą fibrą bez żadnej wiertarki. Najpiękniejszy w tym wszystkim jest nakład pracy do efektów 4 ruchy fibrą i lustro. Nie znam i raczej już nie poznam lepszego środka polerskiego do metalu. Szkoda tylko że Tar remover nielsena się tak pięknie nie sprawował. Kanar a do czego jest ten środek mothersa co dałeś mi próbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.