Skocz do zawartości

Meguiar's Ultimate Compound


Rekomendowane odpowiedzi

Lakier na Golfie 4 2001 rok granatowy akryl.

powodzenia 8-) na tak twardym lakierze ręcznie usuniesz może 5% rys, resztę tylko wypełnisz. Chyba już lepiej po prostu przesmarować jakimś tłustym AIO np. cherry glaze bo efekt samego zamaskowania będzie podobny, a nie namachasz się tak. Myśl o maszynie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, niebawem zamierzam zrobić pierwsza korektę na moim aucie...

 

Pacjent leona 2003 kolor czarny (lakier-bez tragedii ale sporo swirlów i kilka rys)

 

Po glinkowaniu przelecę UC średnim padem flexi a jako finish użyję Swirlix na czarnym urbanie.

 

Nie spodziewam się rewelacji bo to moja pierwsza korekta ale wolę się upewnić czy to dobre połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niebawem zamierzam zrobić pierwsza korektę na moim aucie...

 

Pacjent leona 2003 kolor czarny (lakier-bez tragedii ale sporo swirlów i kilka rys)

 

Po glinkowaniu przelecę UC średnim padem flexi a jako finish użyję Swirlix na czarnym urbanie.

 

Nie spodziewam się rewelacji bo to moja pierwsza korekta ale wolę się upewnić czy to dobre połączenie?

Połączenie jest dobre,z pewnością odświeżysz lakier,ale do ideału będzie brakować.

Rotacja czy D.A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poncho, przechodziłem na swoim Leonie wszystkie etapy, począwszy od UC na gąbce VP Ergo skończywszy na futrze i FG 400. Teraz mam zamiar zaopatrzyć się jeszcze w Kocha Power Cut i jakąś super twardą gąbkę do tego, bo wszystko przed futrem (na gąbkach FG400/UC/SF4000) to było tylko smyranie lakieru, albo, jak to Evo kiedyś napisał, "lekkie odświeżenie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że ręcznie zastosowany uc na tricolorze usunie uciążliwe i nie dające za wygraną water spoty :o

 

a takie pytanie : po myciu wycierasz czyms auto czy poprostu zostawiasz do wyschniecia ?

polecam Ci taka syntetyczna irche:

 

http://www.cleantools.net/products/absorber/

 

uzywam jej 3rok i jest poprostu genialna, siąknie niesamowicie i nie ma zadnych plamek zaciekow itd, mam u Siebie caaly dach szklany wiec przetestowane i na szybach i na calym aucie ;) pilnowac tylko zeby czysta byla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ręcznik megsa drying towel wm , jest super i oczywiste jest ze zawsze wycieram:) ale auto było na taką niewielką naprawę u lakiernika i opłukał auto twardą wodą i oczywiście nie wytarł :zly: mam już uc i tricolor i za tydzień będę działał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak , tylko pytanie skad sie spoty u niego biora ? moze wyrazilem sie nie precyzyjnie z nazwaniem tej scierki ircha syntetyczna...

na moje oko zostawia auto do samoczynnego wyschniecia, niech kupi sobie jakas sciagaczke czy wlasnie taka szmate :)

 

edit.

ok Grzes to zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.