Skocz do zawartości

CARNAUBA Premium CLASS


Polit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam Yarisa z roku 2008 ( salonowy ).

Jako, że ostatnio czyściłem auto na tyle dokładnie ile pozwalały mi warunki ( mycie, glinka i wosk ). Zauważyłem, że na lakierze mam drobne ryski ( pojedyncze ) nie są to hologramy ani nic podobnego i związku z tym mam pytanie. Co zastosować pod wosk który mam a jest nim CARNAUBA Premium CLASS. Myślałem o tej samej serii czyli Sonax Lack Cleaner ale czy będzie odpowiedni do w miarę nowego samochodu z drobnymi, pojedynczymi ryskami?

 

Nie wiem czy to ważne, ale lakier jest fabryczny ( nigdy nie był malowany ).

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pojedyncze ryski które chyba głównie zdobyłem je przy wycieraniu auta po myciu na bezdotykowej...

 

Czyli płytkie swirle :D

 

Rozumiem, że chcesz się obronić przed musem polerowania.

 

 

Spokojnie - do normalnego użytkowania zestaw sonaxa się nadaje. Chociaż zamiast tego ich cleanera poszedłbym w coś ciekawszego... HD Cleanse, SV CF. Sam wosk jest relatywnie dobry.

 

Najważniejsze to dobrze przygotować auto. Odsmolenie, glinkowanie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pojedyncze ryski które chyba głównie zdobyłem je przy wycieraniu auta po myciu na bezdotykowej...

 

Czyli płytkie swirle :D

 

Rozumiem, że chcesz się obronić przed musem polerowania.

 

 

Spokojnie - do normalnego użytkowania zestaw sonaxa się nadaje. Chociaż zamiast tego ich cleanera poszedłbym w coś ciekawszego... HD Cleanse, SV CF. Sam wosk jest relatywnie dobry.

 

Najważniejsze to dobrze przygotować auto. Odsmolenie, glinkowanie etc.

 

Dzięki za odpowiedź.

Jeżeli radzisz SV CF to zakupie ten. Mowa konkretniej o Cleaner Fluid Regular ? Lakier przed woskowaniem wydaje mi się, że był w miarę dobrze przygotowany, ale właśnie brakowało mi tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleaner Fluid Regular ?

 

Tak - jeśli Twój lakier jest w dobrym stanie SV CF Regular idealnie przygotuje go pod wosk CARNAUBA Premium CLASS. Chociaż można, by się połasić o coś ze stajni SV, aby było "jak w książce na stronie ósmej" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.