Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

światła dzienne zrealizowane są u Ciebie poprzez światła przeciwmgielne?
Nie. Nie było przeciwmgl. Wykorzystane jest tylko miejsce.

Nie mam zdjęcia z tylu.

 

[ Dodano: 5 Wrzesień 2012, 14:59 ]

Dupka "malowana" ?
W sensie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz że taki kąt padania słońca, dwa to jest plastik i kolor zawsze będzie się różnił, a trzy plastiki są malowane poza fabryką, także nawet plastikowa klapka z wlewu paliwa (która taka jest w tym aucie podajże) będzie się różnić.

Marco zawieszenie ori czy coś pokombinowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz że taki kąt padania słońca, dwa to jest plastik i kolor zawsze będzie się różnił, a trzy plastiki są malowane poza fabryką, także nawet plastikowa klapka z wlewu paliwa (która taka jest w tym aucie podajże) będzie się różnić.

Zgadza się :good:

 

Aaa Kochany,Tomasony były na celowniku ale niestety parametry nie takie. Zawieszenie ori i takie pozostanie. Choć chciałbym ale nie chcę się stresować. Poza tym i tak jest sztywno.

Myślę jeszcze nad wymiana grilla ale nic mi jakos w oko nie wpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, czemu nie te parametry ? Nie no przy samych springach nie ma się czym stresowac.

Poza tym i tak jest sztywno

W tym wypadku jak jest sztywno,to bardziej by zależało,żeby ciutkę niżej zejśc. :) No,ale sztywności i tak by jeszcze przybyło. Polecam wymianę springów,ja osobiście sobie bardzo chwalę jazdę na nich. :good:

A o czymś takim nie myślałeś,też by mu dobrze było w tych 18 calach...:

tolh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie te parametry ?
Tomason ET 35 i 8,5",teraz jest ET 45 i 8" i z przodu stoją równiutko z linia błotnika. Przednie kola wystawałyby półtora centa. A ja takich modyfikacji nie uznaję. MAM mi się nie podoba...

Co do obniżenia...kusisz ,podoba mi się zrobiłbym,ale te nasze drogi,krawężniki,zima... Auto służy do codziennej jazdy wiec i tak dużo stresu mam z kołami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto służy do codziennej jazdy

dlatego napisałem o springach,a nie o gwincie. :) Taki np Eibach -30 mm. To niby tylko 3 centy,a jak zyskuje auto na wyglądzie i komforcie,bo mi akurat bardziej odpowiadałą praca zawieszenia ze springami niż na ori sprężynach. :) No i koła z przodu,by Ci się delikatnie schowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moje oczko w głowie, które wygrało rywalizację "Auto na błysk" podczas V ogólnopolskiego zlotu Audi A3 w ten weekend (czyli tym samym obroniłem tytuł sprzed roku ;) )

 

zdjęć za wiele z lotniska nie ma, bo nie wszyscy zdążyli się podzielić swoimi galeriami, ale to co już mam to wrzucam ;)

 

ka0n.jpg

ka1kt.jpg

ka2t.jpg

ka3w.jpg

fisheyeka1.jpg

fisheyeka3.jpg

 

podium, można by rzec

kahdr.jpg

 

i teraz to co powinno cieszyć bardziej ;)

 

kalaski1.jpg

kalaski2.jpg

kalaski3.jpg

kalaski4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, samo lotnisko było otwarte dla wszystkich :) a info o nim było na większości for różnych marek, włączając w to Seat Racing'a :P Seaty były ze 2 czy 3 faktycznie. Fajniejszy zdecydowanie był GTR, Porschawka czy Golf II synchro oraz lawetowane S3 (niektórzy mówili o 600KM ale myślę że było ~400) :P

 

tak czy siak nie wiem czy moje podium byłoby mocno zagrożone ;) na inne auta jak te z OOOO się nie patrzyło ;) a była ładna czarna Borka tydzień po pełnej korekcie... ale właśnie - to Bora a nie A3, więc :kox:

 

mihnova, Koval zgarnął główną nagrodę w drugim konkursie innego ze sponsorów - Diamondbrite'a - jego S3 otrzyma korektę lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.