Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zdjęcia w czystości zrobione chyba jednak nie po zmianie zdania o umyciu ale przed podjeciem decyzji o jeździe brudnym :o

 

Podobają mi się te nowe polówki, w końcu auto nabrało charakteru, tylko prosze Cię zainwestuj w kolpaki bo stalówki wszystko psują :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzięki ;) Generalnie to kołpaki są, tylko zimą w głęboki śnieg jak się muszę pakować czasem to zdejmuję. Docelowo oczywiście alu będą, ale 1) muszę trochę uzbierać bo najbardziej mi leżą albo od GTI albo od Sirocco (takie ze szprychami pod kąte jakby), a one są ori i trochę kosztują; 2) na razie szkoda mi obecnego ogumienia, nowe i zimówki (1 sezon) i letnie (również 1 sezon, od nowości) a felg w rozmiarze 14" kupował nie będę, 15" lub 16" planuję, więc razem z oponkami...

Fotki brudnego sprzed pierwszego mycia na 2 wiadra i pierwszego stosowania wosku bodajże z lutego 2010, a czystego chyba z czerwca po glinkowaniu, SRP i Colli 476s :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam nie zmieściły by się ;) Wejdą spokojnie i wg mnie jak już i tak planujesz zakup całych kółek większych to od razu wsadzaj 17tki - w tej budzie polo 16 to mało. A żeby nie stała jak koza to opuść ją troszkę niżej i będzie git :-]

Sam śmigam na 205/40/17 i nie narzekam - tyle, że po tej zimie to chyba troszkę później niż zwykle założę alu żeby połatali te kratery :x Wczoraj siostra rozwaliła sobie jedną felgę... Na szczęście stal :/

A żeby nie robić dużego OT to wrzucę i dwa zdjęcia mojego wozidła zrobione w zeszłym roku:

 

Na lakierze chyba jakiś gold class wtedy był - już nie pamiętam. I proszę się nie czepiać opon i nadkoli - to tylko fotki poglądowe :mrgreen: Na wiosnę planuję w końcu zrobić pełną korektę lakieru ibizy i wtedy się będę chwalił całością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgan, to są właśnie te 17"? To faktycznie masz rację, nie wyglądają na za duże... Kwestia tylko taka jeszcze, że mam słaby silnik, więc waga też ma znaczenie :P

Chociaż tutaj jest 6R na 17", obniżona trochę, to jednak wygląda jak koza:P

http://img211.imageshack.us/i/riegerpolo6r4.jpg/

 

A tutaj foto użytkownika ode mnie z forum Polo, też na 17" ale bez obniżania. Już tak na granicy bym powiedział, średnio wygląda wg mnie ale jeszcze ujdzie, zależy od wzoru felgi.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7ae7781d03b1f6bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To białe Polo jest na 18. Co nie zmienia faktu że wygląda ok, w końcu nowe Polo jest praktycznie wielkości Golfa IV gdzie 18 wyglądaja bardzo ok.

Dla mnie nie koza a KOZAK.

To lubię :good::good::good::good::good::good::good:

Teść pomyka "cywilną" polówką. Lato na alusach - OK, ale zima na stalówkach wygląda jak "żaba" - cytuję teścia ;)

abao.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.