Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja zdjęć nie robiłem, KOMPLETNIE się na tym nie znam 8-) Mnie się zdjęcia podobają bardzo, a widziałem tylko te 2, a to jest najważniejsze, żeby właściciel był zadowolony :evil:

A jeśli ktoś mieszka mnie blisko to jestem bardzo chętny na lepsze zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Axwell

 

druciarstwa żadnego nie ma, najlepsze komponenty Rubena dostępne na rynku ( poduszki 2 i 3 bałwankowe ) czasami podczas zabawy może być pssssyt i tyle ( ja sam spotkałem się z kilkoma takimi przypadkami że auto podczas zabawy spadało na ziemię i tyle )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druciarstwa żadnego nie ma, najlepsze komponenty Rubena dostępne na rynku ( poduszki 2 i 3 bałwankowe ) czasami podczas zabawy może być pssssyt i tyle ( ja sam spotkałem się z kilkoma takimi przypadkami że auto podczas zabawy spadało na ziemię i tyle )
a tam... nie wierzę.. mam wielu znajomych którzy mają powietrze i nikt nie narzeka jesli zakłada zawory, węże, złączki należytej jakości i nie składa tego z przypadkową wiedzą znalezioną na forach internetowych ( nie mówię też ze szpecjaliści wyszpecjalizowani w montażu airu są debeściakami i wiedzą wszystko ) ale trzeba wszystko zakładać z głową a będzie służyło latami bez najmniejszego stresu. Sam czekam na odbiór mojego strucelka z powietrza.. odpowiednie butle, zawory, poduszki z ringami, węże oraz sterowanie jak i kompressory /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto niezłe, ale zdjęcia rzeczywiście słabe. Felgą do obiektywu, lampe w fotoszopie wywalic, filterek połówkowy. Ciekawe co to za fisheye. Mieliśmy takiego pożyczonego kiedyś, to rozpiętość tonalna godna ludzkiego oka. Koreański czy jakiś. A ten ma połowe tego. Czyżby suwaczek contrast się poślizgnął? :D

 

Z filtrem połówkowym to nie takie hop przy fisheye, a poza tym to co ma wspólnego rozpiętość z obiektywem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, Auto kupine do jeżdżenia po Norwegii (praca). Ściągać stamtąd się kompletnie nie opłaca, ceny x2 a niekiedy x3 niż w Polsce. Cena auta w przyzwoitym stanie z początku produkcji to ok 20 tysięcy PLN.

 

Pavlik, dźwięk poraża, świst turbo to jest to :evil:

Jest plan także na wydech z kwasówki 2.5" bo ten nadgryzła już trochę korozja i przy końcówce pojawiła się dziura, mała ale dziura :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filtrem połówkowym to nie takie hop przy fisheye

Nie przemyślałem tematu :P

 

 

 

a poza tym to co ma wspólnego rozpiętość z obiektywem?

A no dużo. Poszukam Ci foty, ale trochę mi to zajmie, bo gdzieś jest w konwersacjach :P

 

O, na przykład to robi

Obrazek

 

no ale co to? rozpiętość to może mieć aparat(matryca) ... a obiektyw to tylko szkło może rysować ładniej, dawać mniejsze zniekształcenia ale do rozpiętości nie ma kompletnie nic :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.