Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

matherr zacna felga :good: Lotka na klapie, progi i zderzaki nadają fajnego agresora ;) Ile siedzi niżej niż seria?

 

od mojej serii 4cm w dół, ale seria w mojej już była na - 2cm

 

matherr Nigdy sie nie spodziewałem, że Vectra w kombii może tak ładnie wyglądać :mrgreen: . Super wygląda :)

 

to jeszcze nie koniec :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, Jakie pierwsze wrażenia?

 

Mam go już od marca i ciągle coraz bardziej się przekonuje że to był najlepszy wybór w tej półce cenowej.Jak dla mnie największym atutem tego auta jest to że się siedzi dużo wyżej niż inni i masz poczucie dużego bezpieczeństwa jak jedzie obok ciebie zwykła osobówka :-] i zaskakuje mnie spalanie jak na takiego kolosa (waga 1830kg) waha się koło 7-7.5l/100km (benzyniak).

 

Nie wiem skąd wzięła Ci się taka waga ale żadna wersja tego modelu z silnikiem benzynowym nie waży więcej niż 1400 kg (masa własna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, Jakie pierwsze wrażenia?

 

Mam go już od marca i ciągle coraz bardziej się przekonuje że to był najlepszy wybór w tej półce cenowej.Jak dla mnie największym atutem tego auta jest to że się siedzi dużo wyżej niż inni i masz poczucie dużego bezpieczeństwa jak jedzie obok ciebie zwykła osobówka :-] i zaskakuje mnie spalanie jak na takiego kolosa (waga 1830kg) waha się koło 7-7.5l/100km (benzyniak).

 

Nie wiem skąd wzięła Ci się taka waga ale żadna wersja tego modelu z silnikiem benzynowym nie waży więcej niż 1400 kg (masa własna).

 

sorry mój błąd w salonie mi tak powiedzieli .popatrzyłem w dowód i rzeczywiście 1305kg (masa własna) chyba przy pierwszym przeglądzie pogadam z miłą panią która mi go sprzedawała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak apropo kolegi z e30 widziales kiedys ori xenon w e32? bo ja widzialem w wersji high line rzadowej 4 miejscowej pancernej oczywiscie m70 wzmocnione itd itd... z pewnej ambasady i nie gadaj ze soczewki sa takie same bo nie sa odciecie jest takie jak w normalnym xenonie wspolczesny AMEN

..

 

Że też jeszcze się nie znudziło.....

 

Cieszę się że widziałes, warto oglądac unikaty.

 

Gdybym miał opowiadac co ja widziałem... :roll:

 

Jak Ci powiem że ja za to mam na codzień stycznośc to odechce Ci się ?

 

Samo powiem nie wystarczy? to proszę....:

 

img7830zk.jpg

 

PS.1 740iL :P

 

 

PS.2 Pierwszy raz widzę zrobioną tak Vectre :):-]

 

Jak nie Opel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, 3.0 CDTI ma gorsze osiągi niż moje 1,9CDTI ;)

Że 1,9 są podatne to wiem(w domowej zafirze DT ze 134KM zrobiło się 160KM,a DTH jeszcze mocniej) 3,0 zawsze można trochę wzmocnić no,ale nie oszukujmy się 6cylindrów to 6 cylindrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, 3.0 CDTI ma gorsze osiągi niż moje 1,9CDTI ;)

Że 1,9 są podatne to wiem(w domowej zafirze DT ze 134KM zrobiło się 160KM,a DTH jeszcze mocniej) 3,0 zawsze można trochę wzmocnić no,ale nie oszukujmy się 6cylindrów to 6 cylindrów ;)

VC jest do codziennej jazdy, ma być oszczędnie, a 6l w trasie, średnio 7 to chyba niewiele jak na takie gabaryty i masę ;) seria 150KM i 340NM, bez problemu za niewielką kwotę do zrobienia 190KM i ponad 400 niutków ;)

 

zresztą jak tu szaleć, trzeba za dziurami się rozgladać :kox:

dsc2815e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki to musze porobic, bo auto lekko sie zmienia ciagle i w sumie w obecnym setupie za duzo nie ma. Rodzinne kombi z Ingolstadt przygotowane przez oddział sportowy Audi AG – quattro GmbH. Audi pochodzi z sierpnia 2004r i zostalo sprzedane w salonie w Holandii. Kupione od znajomego w Polsce 4lata temu z przebiegiem niecalych 38kkm, obecny perzelot to 62kkm.

Stockowe parametry to 480hp/6000-6400 i 560Nm/1950-6000, ponizej 5s do 100km/h Vmax 280km/h. Jest wersja plus 222/999 dokladnie Black Cognac Edition.

RS6 bylo dwukrotnie z wizyta w Sportec zajeli sie zawieszeniem, silnikiem, skrzynia i dali kola. Avant powinien legitymowac sie moca okolo 580hp/6500 i 700Nm/3500. Filtry sa ITG, orurowanie, kierownice powietrza i intercoolery pochodza od Wagnera. Heble to set z Lambo Murcielago - wiecej nie pamietam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.