Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

GracjanS4, fk highsport i jest optymalnie ;) ale na dniach jeszcze musi z cm zejść niżej :-]

 

Siedzi zacnie a jak pójdzie w dół to jeszcze lepiej :-] Przód na dołkach nie przyciera ?

 

Ja muszę poprawić wydech bo przycieram na progach i na większej koleinie też coś tam przyhaczy i też schodzę jeszcze trochę bo" stoi trochę jak koza" :-]

 

Zapraszam na www.a4-klub.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, na a4-klub jestem zapraszam na division :-]

czasami się przytrze, no ale coś za coś, za to wynagradza spojrzeniami przechodniów :lol:

 

No to muszę zerknąć na division :-]

 

Jak przytrze tzn że jest tak jak powinno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Znalazłem dziś jedną fotkę swojego wozidełka... Co prawda jeszcze przed glebą, ale wrzucam ;)

Tylko nie bijcie że nie ma blasku... :D Autko było trochę brudne... :thumbdown:

Jak ogarnę geometrię i założę letnie obuwie będzie zdjęcie po obniżeniu... :roll:

 

img2w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, ładna sztuka, kolor inny niż wszystkie :) A który rocznik, jeśli to nie tajemnica? Wrzuć jeszcze fotkę przodem :)

Jak najbardziej wrzucę fotkę przodem - tylko jutro jak znajdę aparat z kartą pamięci.. ;)

Jest to rok 2000, dlatego siedzi ori M-pakiet I. Kolor również lubię - niestety przez 12 lat nie obyło się bez dotykania go przez lakierników - którzy zostawili sporo kwiatków - dla przeciętniaka niewidocznych, a dla Was na pewno tak.. :D Niestety byłem tego przy zakupie świadomy... Ostatnio doszły jeszcze wgniotki po gradzie... i ktoś jakiś czas temu zahaczył o mnie wyjeżdzając na parkingu - w efekcie przekoszone są prawe tylne drzwi i nadkole... :wallbash::zly::zly:

Mam zamiar oczywiście w miarę czasu i możliwości to pousuwać.. ale szlak chce człowieka trafić, gdy szanuje a ktoś obcy zrobi mu coś takiego :zly:

 

Poprzedni właściciel był niestety fanem innego niż ja sezonu tuningowego - ale w 90% udało mi się usunąć z samochodu to, czym gość go skaleczył...

 

Dotychczas stawiałem głównie na mechanikę - tutaj BMW okazało się studnią bez dna... Wymieniłem praktycznie całe zawieszenie - mówiąc całe mam na myśli także wszystkie elementy gumowo metalowe, drążki, wahacze, amortyzatory, poduszki skrzyni, tuleje tylnego wózka, etc. Oczywiście wszystko Ori, prócz wahaczy, które mają być niby lepsze.... Zregenerowałem przekładnię, wymieniłem dwumas, sprzęgło, poprawiłem skrzynię, wymieniłem podporę wału, mocowanie, przegub elastyczny... Wyczyściłem turbo, wymieniłem pompę i węże od wspomagania, wszystkie płyny, paski, sprzęgło wiskotyczne, napinacze, podgrzewacz wody, termostat, zrobiłem hamulce, wymieniłem żarniki, akumulator, naprawiłem masę niedziałającej elektroniki... Poprawiłem też wydech :evil: tzn. zrobiłem by miał trochę lżej = jest praktycznie wybebeszony - został tylko końcowy, który niedługo też wyleci.. :-]

I pewnie zrobiłem jeszcze dziesiątki innych rzeczy, o których już po prostu nie pamiętam... ;) Plan był taki, by było jak po wyjechaniu z salonu - bez stuku, bez luzu, bez irytacji. Do końca tak nie jest, ale można powiedzieć, iż jest prawie idealnie... ;)

Dzięki pomocy Ojca, który zna się na rzeczy i Wujka naprawdę autko dostało nowe życie... Teraz jestem na etapie usuwania druciarstwa z wnętrza... Poprzednicy rozbierając deskę czy cokolwiek połamali chyba wszystkie możliwe zaczepy, plastiki... Wszystko trzeszczało :zly: Na dniach mam zamiar się z tym uporać i zrobić jakiś ostry detajling... W tym roku zaplanowałem także lakierowanie kilku elementów by było profi, a jeśli się uda to jeszcze wyciągnąć te wgniotki po gradobiciu...

Martwi jednak fakt że auto często nocuje na zewnątrz - boję się że grad znów się pojawi i narobi bałaganu ponownie. :dontknow::cry:

 

Autko dostało także program, bez którego moim zdaniem żaden Diesel nie jedzie... Mocy niestety brakuje, ale jest o niej zapis gdzieś na końcu listy i rokowania są niezłe - może w przyszłym roku powiększymy stadninę ;)

 

Ten samochód jest moim pierwszym... Praktycznie od niego zacząłem jazdę, zaraz po odebraniu prawka... więc mogę powiedzieć, że zrobiłem przy nim wszystko, co tylko mogłem.. ;)

Wiele osób mówiło - jak ktoś kto zaczyna jeździć może mieć 220 konną tylnonapędówkę ze sporym momentem... W zimie będzie horror... Ogólnie płacz...

 

Ja jednak uważam że to takie głupie gadanie... Auto praktycznie nie jedzie - moc wystarcza do sprawnego poruszania się i tyle...

Jeżdżę praktycznie codziennie po 20-40km i jak dotąd po roku bez żadnych przykrych sytuacji...

 

Moim marzeniem, które mam nadzieję kiedyś zrealizować będzie jakaś E38 z godnym silnikiem, koniecznie czarna... na konkretnej glebie, z odpowiednim dystansem... taka jak ta: :shock:

BMW-e38-740i-745-slammed-sedan-vip-02.jpg

:good:

 

 

Mam nadzieję że Was bardzo nie zanudziłem, ale musiałem o tym wszystkim napisać... :D;):dontknow:

 

Przód przodem :song: Niech wrzuca na letnim setupie :mrgreen:

GrajanS4, źle trochę to napisałem. W tym momencie mam zimową felgę, inną niż na zdjęciu, która nie wygląda... Chcę założyć tą ze zdjęcia i dopiero z tym kołem pokazać, jak autko siadło... ;)

W przyszłości pewnie będzie coś większego i fajnego - niestety teraz priorytety mam inne i wydatek kilku tyś na opony i felgi muszę mocno w czasie przesunąć... Nie dawno kupiłem 4 zimówki Conti i 2 letnie buciki więc trzeba chwilę pojeździć na 17" :dontknow:

 

Najbardziej aktualne ;)

:good: Nigdy nie miałem okazji jeździć (czyt. być wożonym) Scirocco, a strasznie jestem ciekaw tego autka i wrażeń z jazdy.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz bardzo ładna ta Twoja Bawarka ;) Fajny, rzadko spotykany kolor na E46 :good: Swoją drogą M Pakiet I też ma swój urok - wolę drugą wersję ale "jedynka" też nie wygląda źle :)

 

Jaką masz tą drugą felgę? Jakiś styling z oferty BMW czy totalnie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.