Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale to musiałem wielokrotnie dementować, zawsze były teksty zdejm to, nie rób wsi, tylko Subaru jest tego godne, a co to przepraszam, Solberg miał taki pomysł, nalepił to i nalepił, co to kogo kaman :) Może lubił japońską mangę :-]

 

No dokładnie tj. japońska manga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choruję na takiego 9-3 Aero,tylko w granacie...

 

też mam nadzieję, że tego zastąpi kiedyś Aero w kolorze prawie obojętnym :)

to wersja Anniversary która posiada fabryczny body-kit Aero przed liftem i parę innych dodatków jak np. skóry z fajnym tłoczonym napisem "turbo", ale umnie to turbo dmucha niestety albo i stety do sadzomiotacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie te auta nie są już takie drogie w zakupie, tylko niestety 2.0T benyzna trzepnie po kieszeni bardziej niż 1.9 TDI przy dystrybutorze :P

 

moż drogie bardzo nie są ale znajdź mi jakąś dobrą sztukę, od czerwca przeglądam oferty i jeszcze takiego który by mi odpowiadał nie spotkałem. Ze spalaniem w Aero nie ma dramatu, pewnie że nie będzie tak jak teraz przy 2,2 TiD, ale coś za coś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ze spalaniem w Aero nie ma dramatu

 

Przez 3 dni jeździłem zwykłym 9-3 2.0T 150 koni i przy moim stylu jazdy po Wawie było ~12l. Obstawiam że podobnie jeżdzone Aero wzięło by jednak wiecej, co przy obecnych cenach paliwa i fakcie że moje obecne auto pali prawie dwa razy mniej to jednak by było mocno odczuwalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spalaniem w Aero nie ma dramatu

 

Przez 3 dni jeździłem zwykłym 9-3 2.0T 150 koni i przy moim stylu jazdy po Wawie było ~12l. Obstawiam że podobnie jeżdzone Aero wzięło by jednak wiecej, co przy obecnych cenach paliwa i fakcie że moje obecne auto pali prawie dwa razy mniej to jednak by było mocno odczuwalne ;)

 

no z pewnością super ekonimczne auto to nie będzie, przez ostatnie 8 lat jeździłem Octavkami w "tedeiku" i tu spalnie 1,9 TDI było niższe niż 2,2 TiD w Saabie, ale Skodziny choc naprawdę poprawne i niezwodne nie miały duszy ... .

 

Takie Aero jak zresztą inne auta które kupowałbym sercem a nie rozumem :) (jak dla mnie to oprócz Aero, Impreza lub GTA) zawsze będą musiały trochę wypic a wsród wymienionych właśnie Aero będzie "prawie jak" tedei :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania 2.2 TiD wiem że jak jechaliśy w trase dwa auta to TiD spaliło mniej niż 1.9 TDdi od Forda, tempo to samo, często w okolicy 160-170 na autostradach. 2.2TiD w automacie.. Takie małe OT ;)

 

 

Fordowskim TDdi nie jeździłem mój 2,2 TiD w "normalnych" warunkach pogodowych przy jeździe mieszanej czyli sporo po mieście i raczej krótkie trasy pzy "agresywnym" stylu jazdy bierze ok. 7,6 L/100km, w Skodzinie było ok. 1L mniej, a przy pierwszej jaką jeździłem myślę że nawet 1,5L - to był najsłabszy "tedeik" 90 KM i dośc uboga wersja bez klimy

 

a Myssza Ibizka fajna no i w 3 drzwiowej budzie :good:

 

Evo dokopałem się do Twojego Seacika - ładna sztuka, po świniakach widzę, że mamy podobne upodobania u mnie dochodzi jeszcze tak jak pisałem Alfa najlepiej z V6 i najlepiej w wersji GTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.