Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

coobah, walisz takim asom długimi po gałach, to później dostajesz xen na ryflu+ ich długie, kto wygrywa ?

 

wygrywam JA, bo ważny jest element zaskoczenia przeciwnika! ;)

Moje oczy są już przyzwyczajone do oślepienia z xena, a przeciwnik nie spodziewa się ataku z mojej strony i jest w ciężkim szoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

coobah, a później konktratakuje swoimi długimi i po Twoim niecnym planie .

 

Tak czy siak, dobrze, że zrozumiałeś co napisałem wyżej .

Jeśli się mylę, poprzyj to jakimś argumentem, proszę ;)

 

Doman, trza mieć czym przycisnąć, ogromny + za V6 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, mam na myśli, że możesz mieć swoje zasady,

przemyślenia - tak samo jak miał hitler, że żyd zły .

ALE jeśli nie masz o czymś pojęcia,

tylko masz przekonanie, że "nie, bo nie" albo,

że TOBIE NIE pasuje, to nie oceniaj i nie krytykuj, proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggot, akurat mam pewne pojęcie o zasadzie działania i sposobie instalacji ORYGINALNYCH xenonów.

Tak jak napisałeś: mam swoje zasady, ale także wiedzę nabytą z każdym przejechanym kilometrem i dlatego właśnie krytykuję sensowność montażu chińskich xenonów do aut/lamp nieprzystosowanych do tego..

 

Evo, no i pozamiatałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozmawiamy o samochodach marzeń z dzieciństwa i plakatach przyklejonych do słomianej makatki nad łóżkiem je ilustrujących , tuż obok postera biegnącej po plaży Pameli Anderson w czerwonym stroju ratowniczki z bojką BayWatch w ręku, niebieska Impreza ze złotym felunkiem to było właśnie to auto ;)

 

Słomianej makatki już nie mam, Pamela zbrzydła i się zestarzała ale do Subaru wciąż wzdycham ale boję się, że finansowo by mnie mocno "zbił" ten samochód w codziennym użytkowaniu a paprykarza nie chcę jeść na śniadanie, obiad i kolację :evil:

 

Super model :good: bo nie wygląda na zdjęciach na taki, który zaraz się rozleci od podmuchu wiatru i, który nie trzyma się na trytytkach i gumie do żucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, u mnie to Subaru to właśnie spełnienie motoryzacyjnych marzeń z dawnych czasów ;)

 

Finansowo auto jak każde inne 15-letnie z mocnym silnikiem 8-) choć akurat te Subaru mają kilka swoich wad, które często lubią się ujawniać. A remont silnika tani nie jest :wallbash: Ale frajdy ile daje ten samochód... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee. Słomczyn ją tylko dobił.

Gtek nie był w serii tylko po remapie. Z resztą jest na Forum Subaru.

I to nie jedyny przypadek padnięcia skrzyni.

I moim zdaniem to jest ich słabym punktem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od dawna skrzynie w normalnych wersjach Subaru były słabe, tylko sti trzyma poziom pod tym względem. To Subaru jest piękne! nie zmieniaj koloru felg na złoto :( ! Wygląda jak powinno lepiej celuj w moc :-] tak około 400KM robiłoby robote :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Subaru jest piękne! nie zmieniaj koloru felg na złoto ! Wygląda jak powinno lepiej celuj w moc tak około 400KM robiłoby robote

 

Dziękuję za dobre słowo.

 

Drugi komplet felg ma być na zmianę (koła letnie/zimowe) a drugich czarnych nie chcę...

 

Mocy podkręcać nie będę - wystarczy co jest :good: Prędzej doprowadzę detale w wyglądzie do stanu "tip top" :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.