Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@tomek@, dobra "padaka" :D

Miałem kupować taką mazdę, polecana przez kumpli, ale ostatecznie wybór padł na golfa mk3 ;)

 

Zamontuj sobie zenka 4300k i zmień migacze boczne na białe/ciemne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczególności na tych kółkach czyszczenie ich to chyba katorga

Czyszczenie ich to czysta przyjemność :mrgreen: Raz na kwartał są zdejmowane i porządnie czyszczone (głownie od środka)i na zakończenie sezonu schodzi najdłużej bo ok 7h :D

Zamontuj sobie zenka 4300k i zmień migacze boczne na białe/ciemne ;)

Xenonów na pewno nie założę bo nie chce mi się później ich ściągać :P

zmień migacze boczne na białe/ciemne ;)
ori, ori, ori - amen :evil:

amen :)

@tomek@, furka fajna, ale zdjęcia chyba podkręcane jakieś? :o

Dwa ostanie zmieniane,ale pozostałe nie być może w aparcie coś źle ustawiłem bo niedawno go kupiłem i narazie ogarniam go powoli

co leży na lakierze? :)
;)

Narazie PolishAngel Esclate Lotion i Poorboys World Natty's Paste Wax Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, @tomek@, nie rozumiem - przecież takie kierunki też występowały w niej, a pomarańcz do niczego tu nie pasi ;)

 

Co do zenka, your choice ;)

 

Ps. NIE wszystko co ori = lepsze, ale to chyba każdy wie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, @tomek@, nie rozumiem - przecież takie kierunki też występowały w niej, a pomarańcz do niczego tu nie pasi ;)

 

Co do zenka, your choice ;)

 

Ps. NIE wszystko co ori = lepsze, ale to chyba każdy wie :mrgreen:

 

No ale jak doradzasz komuś X do reflektora bez choćby gładkiego klosza to :song: Potem widzę takich asów w nocy i żal się mijać z takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OsTrY, bardzo fajna bizka !

 

Tylko zdałoby się ciut obniżyć + bardziej pasujące do niej koło wrzucić, tak wg. mnie ;)

 

dobrze gadasz, jakieś sprężynki już za mną chodzą (MTS Technik -40mm) ale to jeszcze troszkę bo finansowo kiepsko stoję co do koła to już totalnie inna galaktyka i niestety zostanie takie jakie jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OsTrY, po montażu springów od razu będzie lepiej - wizualnie i spora różnica w prowadzeniu -40 glebą nie jest, ale poprawi w/w aspekty ;)

 

Co do koła jak już mówiłem - gusta są odmienne, peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem widzę takich asów w nocy i żal się mijać z takim

 

ja walę takim asom długimi po gałach :good:

 

Ari, miszczu, najpierw ogarnij jak wygląda dany reflektor, a później miej pretensje do danej propozycji

 

a to, że jest na soczewce to nie znaczy, że nie będzie oślepiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, słuchaj, jeśli szkło jest gładkie, jest soczewka, później nastąpi regulacja zamontowanego xena, to będzie oślepiać tak samo jak każdy xenon, nawet ori w nowych autach - samopoziom nie działa na tyle szybko, by na nierównościach drogowych/podjazdach etc. był w stanie tak zareagować, by nie oślepiło w najmniejszym stopniu jadących z przeciwka . Także przy jego braku mamy oślepianie w tych samych momentach jazdy, w żadnym innym wypadku .

 

Czepisz się brudnego szkła - założenie sprysków 300zł~

 

Coś jeszcze Ci wytłumaczyć w temacie ? ;)

 

coobah, walisz takim asom długimi po gałach, to później dostajesz xen na ryflu+ ich długie, kto wygrywa ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.