Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie jest 187KM i 397Nm.

 

Plany moze i sa,ale wg.mnie z kosztami sie mijaja..Bo pod bigT trzeba zrobic jeszcze DP 3" i wydech na 2.75" a to koszta ok.1800zl za wydech + 3000zl bigT + strojenie = ~ 5000zl a moc wzrosnie tylko do ok.230-240KM w 7 letnim aucie to juz malo oplacalne jak dla mnie...

 

[ Dodano: 20 Luty 2012, 23:42 ]

Ps.A jak do tych 5tys.doloze jakies 12tys. sprzedam 1M to moge miec 1P Cupra z 260KM w serii na wielowahaczu i w ogole nowszej tech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi, ARL to chyba najbardziej wdzięczne 1,9tdi do tuningu. Worek pieniędzy to już inna sprawa... oj a żeby zrobić pod 240KM to 5000zł chyba braknie :mrgreen:

 

Swoje stare tdi też mam grzebnięte na 175KM/360Nm z seryjnych 110, ale jak się nad tym zastanowić to już drugi raz bym tego nie zrobił...

 

[ Dodano: 20 Luty 2012, 23:50 ]

BTW gratuluje zdrowego ARLa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie braknie,5000-5500zl.Potrzebujesz DP z wydechem,BigT i korekte.Seryjne pompki i IC starcze,nie tak jak u cievie w ASV gdziw wszystko jest male(bez urazy)

 

[ Dodano: 20 Luty 2012, 23:53 ]

Chyba ze sprzeglo by powiedzialo od kopa Pa Pa to co innego... :kox:

 

Ps.Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie braknie,5000-5500zl.Potrzebujesz DP z wydechem,BigT i korekte.Seryjne pompki i IC starcze,nie tak jak u cievie w ASV gdziw wszystko jest male(bez urazy)

 

tylko do kolekcji przydało by się zmienić zawiechę i heble i będzie ciężko zamknąć się w 5k :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z etanolem i pierdolami to by wyszlo grubo ponad 240km.Trakcji tez by nie bylo.. :lol:

BTW hebli w seri to niema :( w 1M po lifcie zjebali,brak xenonu,brak hebli ktore hamuja no i moze FIS-a...

 

[ Dodano: 21 Luty 2012, 00:05 ]

Modzenie jak detailing.

Dążenie do celu nie ma końca :kox:

 

Jak by sie dalo to kliknalbym "lajka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Cupry R zeby wsadzic to trzeba razem z zwrotnucami,a i same zaciski taniw nie sa.Taniej a rownie dobrze jest Seat Sport z Ibizy Cupry na 312mm 4 tloczki lub z Porshe Boxter S tez n 312mm + robione adaptery i to wychodzi tak samo tylko taniej.Lub zaciski 2 tloczkowe z Golfa GTI na tarczy 334mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.