Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś chce podnieść moc z dieslu to box to nie za dobry pomysł, chyba że tylko trochę pojezdzić autem i go sprzedać ... Program trochę kosztuje ale biorąc pod uwagę że auto przy normalnej jeździe spali 0,5 do 1 L. mniej to kiedyś to się nawet zwróci :-]

 

[ Dodano: 20 Grudzień 2010, 21:41 ]

spons Auto dopiero będę hamować po zmianie wtrysków, koleś który robił mi program, to nie jakiś pan kowalski ... tylko koleś który robi już to bardzo długo i tu w Opolu każdy go zna i chwali... On mi mówił że po zmianie wtrysków na te z AFN bedzię możliwe osiągniencie nawet 160 KM , znajomy ma paska 130KM po sofcie pojechał na hamownie i wynik 174 KM a najpelsze to że auto ma przejechane juz 370 tyś. i cały czas robi trasy PL-NL .Wiadomo wszystko ma swoje granice, gdy mu powiedziałem żeby mi troche duł podniusł to on powiedzał że nie bo dwusamówka może nie wytrzymać...i podniósł w okolicach 3 tyś. ;)

 

Zycze jak najlepszych wynikow, moze dowiem sie czegos nowego w co watpie :P Tu jest wykres mojej ibizy jeszcze z silnikiem na pompie:

 

http://img525.imageshack.us/img525/2287/dsc00369fb6.jpg

 

Z modyfikacji: FMIC, wtryski 0.230+, turbo od 130pd, kolektor ssacy od 130pd, pompa 11mm, sprzeglo vr6, przelotowy wydech i pare innych pierdol. Tu 2xxps blokuje jedynie turbo, na gt22 powinno wypluc kolo 220.

 

Tutaj jest troche mniej, acz kolwiek duuuzo wiecej niz u Ciebie:

 

http://img342.imageshack.us/img342/6528/dsc00063vf0.jpg

 

Tutaj setup: turbo 130pd, FMIC, wtryski 0,216, kolektor ssacy ASZ, wolny wydech, wywalony egr, seryjna pompa 10mm.

 

Wtryski z AFN sa, jak mnei pamiec nie myli, mniej wydajne od tych seryjnych z ASV ktore maja koncowki 0.208 jak dobrze pamietam. Tyle ode mnie bo sie OT robi, nie chce Ci robic na zlosc, ale to co mowisz jest poprostu nie osiagalne na praktycznie seryjnych gratach ALH :D Wtryski z AFN jak dadza juz to 150ps to beda tak laly ze nie zobaczysz w lusterku nic, poza chmura czarnego dymu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przypadkiem nie montowali 1.9 do tych 205? Tylko pewnie znalesc ladny egzemplarz graniczy z cudem :o

 

Tak 205 GTI miało silnik 1.9, fakt że znaleźć ładny egzemplarz to cud, a silnik to dość przestarzała konstrukcja. Ale zawieszenie jak na tamte czasy nie miało sobie równych wśród hothatchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że jest dużo auta miłośników VW, teraz już wiem skąd przeglądając fora np: vwgolf.pl widzę tak piękne i wypucowane autka :D:good:

Moje Ex

Rover 200

6z57ur.jpg

2czxcme.jpg

2ewe7x3.jpg

ru2rzd.jpg

n2zrqr.jpg

 

Vectra B

333kad3.jpg

21cik3l.jpg

2mpy03n.jpg

2h3bexv.jpg

mhrsqq.jpg

 

aktualne wozidełko dopiero w trakcie więcej modów dopiero na wiosnę o ile się nie rozmyśle i nie kupię coś innego :kox:

Golf IV

abnsjl.jpg

2vnjc3l.jpg

xfz5du.jpg

aktualne foto

2afiuk2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.