Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Piciosz, no ta też ni to na stunt ni to na street przerabiana była i poprzedni właściciel założył oryginalne plastiki, tylko że czacha nie w kolorze i pierwsze co to trzeba ją w kolor walnąć, a potem oczywiście detailing całego moto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

było Civic 1996r, 220tys. przebiegu. 1.5 114KM, 9.3s 0-100km/h, klimatyzacja, elektryczny szyberdach

11c32d2162a5531f.jpg

jest Megane 2003, 140tys. przebiegu(do zweryfikowania, bo zniszczone w środku, chociaż ktoś ewidentnie nie dbał więc może być prawdziwy przebieg). 1.6 113/115KM, nie mierzone przyspieszenie, klimatronic, półskóra na fotelach, prawie całe boczki w skórze, webasto, hands free. auto bardzo zapuszczone. w środku do mocnego czyszczenia, a na zewnątrz do korekty(aż czarna farba na znakach tablicy rejestracyjnej sie przytarła od szczot). wydech już wymieniony na seryjny :D

C22070583_1.jpg

C22070583_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm przesiadłeś się ze wzoru niezawodności na megane ;) ale szczerze zadbanym chętnie bym pojeździł, miałem poprzednią wersję po lifcie i oprócz elektroniki wszystko było super.. silniczek pięknie chodził, suchutki był.. dobrze, że wziąłeś benzynę bo diesel to tak w tym modelu niekoniecznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto nie używam jak narazie, bo musze sie uporać z zatkanymi odpływami z klimy i podszybia ;p

Puch- autko krajowe, facet kupił je od 1szego właściciela(znajoma znajomego) i po 3tygodniach wystawił do sprzedania. brak książki serwisowej, były tylko jakieś faktury na wymiane rozrządu przy 90tys. jak dobrze pamiętam. będe i tak brał całą historie auta z serwisu. spalone siłowniki od szyb. było puknięte w prawy przód(błotnik+lampa), ale chyba musiało być mocno, bo szyba przednia z 2007roku i wywalone poduszki w fotelach(zauważyłem po kupnie). mierzyłem czujnikiem i wszędzie warstwa rzędu 120-150mikronów. na odcinku 3cm od początku słupka było 300mikronów więc może jakaś delikatna szpachla była. ale autko jest bardzo dobre, nie ściąga, nie trzęsie, dobrze hamuje. także chyba nie jest źle

Marco- nie widać tego brudu ;p w porach skóry jest czarno, wszystko aż sie klei.

img2490v.jpg

img2491a.jpg

img2492na.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, jestes pewien że ma 140k a nie 240 albo wiecej? :P aż tak by była wytarta kierownica i tak zniszczony fotel? ja miałem lagune 100k przebiegu, fotel też skórzany w tych miejscach co Twój ale skóra była w idealnym stanie a kierownica w ogóle nie przetarta :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że poduszki wywalone. Ale nie zawsze to musi być mocne uderzenie, wystarczyło, że uderzenie poszło bardziej w czujnik.

 

Czyli widać, że auto nie było takie idealnie jak w opisie. Za to połączenie takie jakie szukam - ciemny lakier, beżowy pół-skórzany środek, silnik 1.6 16V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówie, będzie sprawdzanie w serwisie. każdy o auto dba inaczej. to jest z terenów wiejskich więc ktoś mógł nie pitolić się z autem nie ubliżając mieszkańcom wsi. wsiadł sobie z pola w roboczych ciuszkach i jeździł. mój tata dość mocno zużywa auta i napewno jego auto będzie przy 100tys. wyglądało na dużo więcej przebiegu niż auto mojego brata ;p pedały ma niepowycierane więc myśle, że 240tys. to nie ma ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto nie używam jak narazie, bo musze sie uporać z zatkanymi odpływami z klimy i podszybia

Jak się uporasz to zacznij używać, bo potem możesz czasem szukać serwisu. Webasto należy co jakiś czas odpalać - patrz instrukcja. Fajny bajer, ale serwisowanie, jeśli się popsuje to już można odczuć po kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.