Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ma znaczenie, ponieważ do innego silnika jest inny model końcówki (różniący się zapewne długością i trochę kształtem końcowej rurki.

Ja musiałem przyciąć właściwą końcówkę, tą końcówkę nasówa się na właściwą i zaciska opaską stalową na śrubę

http://www.auto-centrum.com/cms/pl/mode ... uning.html.

Jak znajdę fotki przed zamontowaniew to wrzucę.

Mam kontakty w ASO to mogę się dowiedzieć coś więcej, tylko podaj numer z linka lub typ silnika i model auta, może uda się ustalić czy będzie P&P do Seata.

dsc01232z.jpg.bd22538859e88a038c77270be146bbef.jpg

dsc01229yj.jpg.e4f13d784af1a79a7b45c39f799dc9d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, sorry kolego ale głupoty piszesz :) 1,9 bez cudnych pompo wtrysków jest jednym z najlepszych silników jakie zrobiono. Mam na myśli spalanie/ekonomie/bezawaryjność

 

nowe silniki i kultura ?? wsadzą do 3cylindrów turbo i to ma być kultura :lol: (nie piszę tu o 1,6)

 

takie moje zdanie nie miej za złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio, nie zmieniaj kontekstu rozmowy.

Wiadomo ze porównuję silnik to innych w swojej kategorii tj. np. 2.0 HDI/TDCI, 1.9 JTD które we wspomnianych przez Ciebie cechach niczym się nie ustępują.

I nie wmawiaj głupot że te silniki mają pompo-wtryski bo wbijasz bramke we własny dołek - własnie 1.9 je ma :D

Już sam VAG przeszedł na nowszą technologię - CR.

 

!!!

Pomijam fakt pompy rotacyjnej która byłą montowana jedynie na początku w najsłabszych jednostkach a o takich przecież nie mówimy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.