Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

damianTDCi, mieliście już śnieg? Ja u siebie troszkę niżej (Świdnica) jeszcze nie, ale W-ch rządzi się swoimi prawami :) A widząc ostatnio pogodę długoterminową to ostatnie dwa tyg. listopada mają być nawet po 15-17st. więc jeszcze się wstrzymuję z zimówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rurkę to wypucowałeś nie powiem. W żonowozie mam taką samą, ale wygląda dużo gorzej :wallbash:

:lol:

 

Rom

Widzę że mamy identyczne autka ;)

Pochwal się czego uzyleś i daj większą fotkę z avatara :P

 

damianTDCi

Czyzby pod listwą prawych przednich drzwi był zaciek ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się ścignąłem z Rką, a co mi tam :evil:

 

 

za późno zmieniasz biegi, nie ciągnij pod odcinkę tylko zmieniaj przy trochę ponad 6 tys.

 

to samo miałem powiedzieć że go za bardzo przeciąga, a druga sprawa nie boisz się dawać takich filmików do sieci, bo policja do youtube też mam dostęp, i po za tym zawsze sądziłem że co na nielegalnych się działo powinno zostać na nich zostać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bać się nie boję, bo przyspieszam do 140, a ta droga ma status ekspresówki ;) Przeciągam za długo, do 6k powinienem, bo od 6k spada moment, więc dalej nie ma sensu go ciągnąć. Jakoś z tego podniecenia wypadło mi to z głowy, to mój pierwszy nagrywany pojedynek :D

 

Tak, Lucasowy ma takie właśnie parametry, objeżdża GolfaR 360 kunia, więc coś tam musi jednak jechać :good:

 

dzinkins - daj namiary to z chęcią coś więcej zaprosimy ;-) My ogólnie unikamy spotkań "niedzielnych" na Cargo czy na S8, szkoda nam sprzętów, a nóż się coś stanie i jakiś le baran się wpakuje swoją ultra E30 w stojące i wyczyszczone Scirocca :x Więc spotykamy się piątek/sobota i coś tam sobie śmigamy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.