Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

spons Nie wiem czy wiesz ale właśnie wersja ALH ma już turbinę z wersji AFN czyli z zmienną geometrią łopatek, i w dodatku wersja ALH to różni się od wersji AFN tylko wtryskami, wieć 140 KM w ALH to NO PROBLEM ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, wiem o tym i dalej twierdze ze to nie mozliwe ;) ASV z wiekszymi wtryskami i lekko wiekszym turbem po samym sofcie i to nie slabym wychodzi ok 140ps ;) ALH z reguly robi sie na jakies 125 max 130ps przy naprawde zdrowym egzemplarzu i mocnym sofcie ;) Po wymianie wtryskow na hybrydowe 0.216 i turbinie od 130pd mozna powalczyc o 150-160 koni ale seryjny IC jest juz zagotowany, a w cieple dni mozesz raczej zapomniec o mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce podnieść moc z dieslu to box to nie za dobry pomysł, chyba że tylko trochę pojezdzić autem i go sprzedać ... Program trochę kosztuje ale biorąc pod uwagę że auto przy normalnej jeździe spali 0,5 do 1 L. mniej to kiedyś to się nawet zwróci :-]

 

[ Dodano: 20 Grudzień 2010, 21:41 ]

spons Auto dopiero będę hamować po zmianie wtrysków, koleś który robił mi program, to nie jakiś pan kowalski ... tylko koleś który robi już to bardzo długo i tu w Opolu każdy go zna i chwali... On mi mówił że po zmianie wtrysków na te z AFN bedzię możliwe osiągniencie nawet 160 KM , znajomy ma paska 130KM po sofcie pojechał na hamownie i wynik 174 KM a najpelsze to że auto ma przejechane juz 370 tyś. i cały czas robi trasy PL-NL .Wiadomo wszystko ma swoje granice, gdy mu powiedziałem żeby mi troche duł podniusł to on powiedzał że nie bo dwusamówka może nie wytrzymać...i podniósł w okolicach 3 tyś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.