Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziwne, bo przerobiłem trzy 2.0 TSI - jeden w manualu i dwa z DSG i żaden nie odważył się przekroczyć 6,7k :dontknow:

Ale co by nie mówić silnik jest godzien podziwu. Jak trzeba to popchnie spore autko do 240 km/h (wg TomTom'a), a z drugiej strony śmiało można zrobić ponad 1100 km na baku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że dostałeś delegacje do mycia auta od żony
Oj mycie to tylko drobiazg,auto stało 3 dni ,bo kilka drobnych napraw ,no i delikatna korekta z zabezpieczeniem. Juz mi od dawna marudziła żebym zrobił. "Zrób mi mi to auto bo na tym się znasz ,bo w domu to palcem nie kiwniesz " :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, Haha moja dziewczyna też marudzi, że tyle kosmetyków do auta itp :) ale robi prawo jazdy i sie zapowiedziala ze jak bedzie mieć auto to ja się bedę zajmował pielęgnacją, więc one tylko tak marudzą, a jak trzeba to same się proszą haha

piekna renia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, uri90, Tu się z wami koledzy zgodzę w 1000%. Co prawda dziewczyny ani żony nie mam ale mam mamę i siostrę. Tak to mnie od chorych psychicznie, świrów itp wyzywają, ale jak widzą, że auta są brudne, to potrafią do człowieka przemówić ludzkim głosem.

Marco, Też to słyszę ciągle. W domu nic nie zrobisz, w pokoju masz taki syf jak w chlewie ale auto musi być czyściutkie :) Przeważnie słyszę to podczas gdy robią porządki. A ja w takiej sytuacji rura do garażu i czyszczę sobie autka :)

Właśnie idę je myć :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.