Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to i ja się pochwale swoim autem :) VW Passat CC '08 1.8 TSI :)

ps. przepraszam za komórkową jakość zdjęć

cc1ob.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

cc3i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

wp000125k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

wp000129c.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W takim razie ja tez wrzucę co nie co:

Mój poprzedni pieszczoch to Seat Leon Top Sport, który prezentował się tak:

 

5d93052e56a7b2c2.jpg

 

e985847ba2046489.jpg

 

24f17a568390ea8f.jpg

 

A skończył niestety tak:

 

0bd36e308f2b0641.jpg

 

6ac60ed569ba085c.jpg

 

Ale po 3 miesiącach już wyglądał tak, oczywiście BEZWYPADKOWY.

 

04238e6e2d758f00.jpg

 

Z tego miejsca pozdrawiam kolegę z okolic Krakowa, który kupił ten złom od Pana, któremu go sprzedałem. Mimo że ze znajomymi porozsyłaliśmy po różnych portalach i forach motoryzacyjnych zdjęcia przed i po całym zdarzeniu, kupiec i tak szybko się znalazł. LINK do WYKOP ---->

http://www.wykop.pl/link/666113/walek-z ... nowy-leon/ ZAPRASZAM DO LEKTURY.

 

A obecnym pieszczochem jest teraz to :D

 

63af3fb6ced02418.jpg

 

8881b01c35bbef5d.jpg

 

f5cecdc7a9ebb7a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić fotki, mimo, że autko brudne, sceneria nie specjalna.

 

Postaram się to nadrobić, ale muszę mieć ze 2 dni wolnego, żeby ogarnąć detailing autka i jakąś miejscówkę do zdjęć. Parę pstryków poniżej:

 

dsc8148.jpg

 

dsc8149.jpg

 

dsc8150.jpg

 

dsc8153o.jpg

 

dsc8159.jpg

 

dsc8160i.jpg

 

dsc8165c.jpg

 

dsc8169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek,

Z tego miejsca pozdrawiam kolegę z okolic Krakowa, który kupił ten złom od Pana, któremu go sprzedałem. Mimo że ze znajomymi porozsyłaliśmy po różnych portalach i forach motoryzacyjnych zdjęcia przed i po całym zdarzeniu, kupiec i tak szybko się znalazł.

Nie piejąc do Ciebie, ale auto po takim dzwonie powinno mieć wbite w dowód brak prawa do rejestracji to by takie rodzynki po naszych ulicach nie jeździły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, nie piejąc do Ciebie, musiał byś się zgłosić z tym problemem do PZU, które wystawiło auto na aukcje wew PZU i tak w ciągu 3 dni zostało wylicytowane przez "ich" zaufanych odbiorców, czyli przez magików którzy robią właśnie takie ulepy.

 

Miałem możliwość albo dostanę śmieszne pieniądze i wrak zostaje u mnie, albo wrak idzie na aukcje i mam możliwość odzyskanie pieniążków w 100 % na dzień zdarzenia drogowego. to chyba jasne że wybrałem tą drugą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, wszystko się zgadza - Polska chory kraj, chore przepisy :( - jestem ciekaw ile dostają do kieszeni "rzeczoznawcy" z PZU którzy oceniają czy auto można wystawić na licytację, żeby mogło trafić na nasze drogi, czy na złom, czyli właśnie brak prawa do rejestracji :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, chore to jest i to bardzo, tylko że nie jest to takie łatwe jak się wydaje. Jak bym zadał inne pytanie, jak auto przechodzi szczegółowy przegląd po wypadku ? Ile biora w kieszeń diagności ?

 

Ale nic trzeba mieć oczy szeroko otwarte i nie napalać się jak szczerbaty na suchary.....

 

Wracamy do tematu.

 

Edit: podłoga jak i dach ruszone dość mocno czego na zdjęciach nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to auto zostało po prostu porzadnie zrobione?

Jak podłoga ruszona nie była, to to nie był pierwszy (i ostatni) samochód, któy miał uszkodzony bok.

Kumpel przywiózł tak (może mniej) uderzoną Alfę 156. Oboje drzwi i słupek do wymiany, dach do podklepania, podłoga cała. Kupił dla siebie, zrobił dla siebie i jeździ już któryś rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.