Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super auto, ale jakoś w tym kolorze z przodu myślałem, że to zwykłe C4.

W czarnym to auto mega przykuwa uwagę, a tu jakoś, sam nie wiem.

Ale kolor ładny i na pewno lżejszy w utrzymaniu niż czarny :)

Oby się spisywał, bo super auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czarnym to auto mega przykuwa uwagę, a tu jakoś, sam nie wiem.

 

"Nie czarny" to było podstawowe kryterium rodziców :)

 

A tego kupili właśnie ze względu na kolor bo celowali w zasadzie w C4 a do DS'a musieli "trochę" dołożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor bajeczny :good:

Się Citroeny nazwijmy to wyrobiły stylistycznie, kiedyś bym nie spojrzał, a teraz jak mijam to jest na czym oko zawiesić :-]

 

ale to raczej dotyczy wersji DS, bo "normalne" cytryny jakoś szału nie robią, no może po za kaktusem i nowym picasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunga, :lol::good: Kiedyś zimą jak włączyłem, to zatrzymała się dopiero po jakichś 5 kilometrach :lol:

Szybę tylną i przednią mam masakrycznie ścioraną, więc zbytnio się nie przejmuję :mrgreen: Wiosną trzeba będzie ogarnąć temat. Chociaż co do włączania wycieraczki, to ja lubię mieć czyste szyby (czego tutaj nie widać :lol: ), więc dosyć często płyn się leje po szybach, więc nie robię takiej biedy jakbym włączał wycieraczki raz na tydzień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś się znowu wku... Człowiek chce dbać żeby cieszyć się jak najdłużej autem a tu się nie da chyba że by stało tylko a jeździło tylko na lawecie. Rok temu wpakowalem połowę wartości auta w zrobienie tylko jednej strony auta a już z 3 buble znalazłem. O ile blacharz mega mega się spisał ( on najwięcej wziął) to lakiernik kupa. Tylko lakier ładnie położył a tak to wlw trzech miejscach już pękł i trzeba będzie Na poprawki jechać..! Najgorsze że tej zimy auto będzie używane i boję się czy coś się z rysik NIE stanie. Z drugiej strony skoro bulisz w uj siana niby specjaliście a i tak mimo dbania coś wyjdzie to jaki sensspuszczac się aż tak by odbiersobie radość z jazdy po śniegu? .. Stara prawda- chcesz mieć coś dobrze rób to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.