Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja swoje trzy grosze wrzucę. Ja mam LED'y w miarę niezłe, jasno świecą i są ustawione tak że nie wala po oczach. Podłączone do automatu włączania świateł jak to w renault. Założyłem je bo prawie niemożliwe jest (ponoć komuś się udało dawno temu na dzikim zachodzie) :idea: zmienić żarówki w reflektorach bez ściągania zderzaka :zly: więc oszczędzam swoje nerwy przede wszystkim. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tu trochę rozsądku wzięło górę i to jest jakiś konkretny powód, ale jak wyżej oszczędzania ja w tym nie widzę. Nawet robiąc rocznie 30tys km i zmieniając raz komplet żarówek, nawet na jakieś Philipsy, czy Osramy które kosztują już powiedzmy 80zł za kpl to w ciągu 5 lat mamy 400zł kosztów żarówek, więc wychodzi tak jak jakieś w miarę dobre Ledy i ich montaż.

A o zaoszczędzonym paliwie to chyba można między bajki wsadzić. Więc sens znikomy montażu tego ustrojstwa :| Już pomijam fakt, że mało kto teraz ma samochód 5lat, ale cóż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoDetailing, nie chodzi tutaj o poprawę wyglądu auta ( wątpliwe) ani o niższe zużycie paliwa. Wydaje mi się , że wśrod osób jeżdzących dużo po mieście i mających ksenony , ledy mają sens. Ile kosztuje wymiana ksenonów ( żarnik, palnik ?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma znaczenie ? Jeżeli kogoś stać na zakup samochodu, tankowanie go to i chyba stać żeby raz na 2 lata zmienić palnik za 200 zł :/ Nie popadajmy już w paranoje...

 

ja mogę zmieniać palniki i co pół roku aby tylko nie oszpecać tak swojego samochodu dokładanymi ledami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bixenon z AFLem, nastukane 240k km w tym sporo po mieście i jeżdżę nadal na fabrycznych :shock:

Licznik do przodu przestawiony jak nic :o:dontknow:

:mrgreen:

 

Podejrzewam, że kiedy będę sprzedawał auto to padną takie zarzuty :D

Póki co, 4 tygodnie auto stoi nieruszane. Akumulator trzeba zmienić, więc jeżdżę golfem ;) Brak czasu żeby jechać kupić nowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareek79, Piękne Bravo :good::good: ostatnio właśnie myślę o takim samochodzie a szczególnie na tych felgach. Jak silnik się sprawuje ?

 

felga to ori 18 cali 225/40 R18

Co do sprawowania - Silnik to T-JET 120 PS ( na hamowni 141 PS) najsłabszy element to oplowska skrzynia biegów M32 - sypią się łożyska (wyją). Jak na razie po 82 tkm jedyna usterka - koszt 1900 pln.

po 08.2010 r. i wprowadzeniu normy Euro 5 wywalono ten szajs i zastąpiono skrzynią Fiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.