Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Golf to taka forma dupowozu, megi byla hardkorowa, aczkolwiek troche meczaca na codzien. Reno mialo super fotele recaro oraz zawias cup. Golf zas bije na glowe renowke wnetrzem, skrzynia i rzecz jasna 4x4

 

Na ta chwile od 100 renowka byla szybsza ale miala 330ps. Po boxie bedzie juz inaczej ponad 370ps

 

Fele sa przetragiczne, zostaja na zime, na lato poszukuje ori pretoria, ew OZ w rozm 19

 

Reasumujac gdybym mial z 5 lat mniej oraz nie mial corki, to zdecydowanie reno. A ze mam tyle ile mam to golf wydaje sie bys najlepsza opcja. Auto za okolo 160 kola ktore po boxie objezdza M6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam,

 

a ja proszę o poradę - mam do wymiany klocki i zastanawiam się nad pomalowaniem zacisków. Jaki kolor proponujecie, żeby nie wyszła z tego wioska...

Dodam, że felg na czarne zmieniać nie będę.

 

Żadny kolor...mother of god ...ew. młotkowy jakiś. To jest mercedes a nie honda civic żeby szpecić zaciski malowaniem w finezyjne kolory...zostaw serie ew jak w/w .

Do samochodów sportowych ok może i to pasuje ale tutaj mija się z powołaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki silniczek w tym golfie? Napęd 4x4?

 

Mistrz!!! :mrgreen:

 

Tak jak kolega henake napisał, niedługo planuje przeróbki, więc skąd możemy od razu wiedzieć co ma pod maską MISTRZU ? :o

 

BTW. Czy lusterka boczne są wykonane z tworzywa, czy to aluminium? Ładnie się prezentują :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega henake napisał, niedługo planuje przeróbki, więc skąd możemy od razu wiedzieć co ma pod maską MISTRZU ?

 

Czyta, czytaj i jeszcze raz czytaj - nie znam przypadku, żeby samokształcenie nie zaprocentowało - niezależenie w jakiej dziedzinie.

 

Dodatkowo, prośba, żebyś nie pisał w liczbie mnogiej "my możemy wiedzieć" tym samym tworząc wrażenia jakby było więcej niemoctwa na tym forum. Wychodzi na to, że nie znasz sie po prostu na samochodach (co na forum związanym z motoryzację jest jak dla mnie ewenementem) skoro nie potrafisz ze zdjęcia wywnioskować co to za model, i że konkrtnie ten model Golfa ma jeden silnik, dwa rodzaje skrzyń biegów, jeden rodzaj napędu i kilka gratów ktroe możesz dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega henake napisał, niedługo planuje przeróbki, więc skąd możemy od razu wiedzieć co ma pod maską MISTRZU ?

 

Czyta, czytaj i jeszcze raz czytaj - nie znam przypadku, żeby samokształcenie nie zaprocentowało - niezależenie w jakiej dziedzinie.

 

Dodatkowo, prośba, żebyś nie pisał w liczbie mnogiej "my możemy wiedzieć" tym samym tworząc wrażenia jakby było więcej niemoctwa na tym forum. Wychodzi na to, że nie znasz sie po prostu na samochodach (co na forum związanym z motoryzację jest jak dla mnie ewenementem) skoro nie potrafisz ze zdjęcia wywnioskować co to za model, i że konkrtnie ten model Golfa ma jeden silnik, dwa rodzaje skrzyń biegów, jeden rodzaj napędu i kilka gratów ktroe możesz dokupić.

:lol: ładnie kolegę przygasiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega henake napisał, niedługo planuje przeróbki, więc skąd możemy od razu wiedzieć co ma pod maską MISTRZU ?

 

Czyta, czytaj i jeszcze raz czytaj - nie znam przypadku, żeby samokształcenie nie zaprocentowało - niezależenie w jakiej dziedzinie.

 

Dodatkowo, prośba, żebyś nie pisał w liczbie mnogiej "my możemy wiedzieć" tym samym tworząc wrażenia jakby było więcej niemoctwa na tym forum. Wychodzi na to, że nie znasz sie po prostu na samochodach (co na forum związanym z motoryzację jest jak dla mnie ewenementem) skoro nie potrafisz ze zdjęcia wywnioskować co to za model, i że konkrtnie ten model Golfa ma jeden silnik, dwa rodzaje skrzyń biegów, jeden rodzaj napędu i kilka gratów ktroe możesz dokupić.

 

Pozamiatane .. :mrgreen:

 

Piękny Golf, faktycznie ma duży potencjał ;-) Mam nadzieję że kolejne etapy modyfikacji będą udokumentowane na forum :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zadanie pytanie "jaki silniczek i czy napęd 4x4" po zobaczeniu zdjęcia eRki na forum tematycznym związanym w duzej czesci z motoryzacją to ten sam poziom abstrakcji co po zobaczeniu zdjęcia Wieży Eiffla, Akropolu, Koloseum na forum dotyczącym zwiedzania/podróżowania i zadania pytania "Co to za miasta maja takie fajne budowle"? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa,ze nie kazdy jest fanem gofra i ja np musialem siegnac do gugla by zobaczyc parametry tego auta - nie moja liga - nie znam tych aut - co nie zmienia faktu,ze na pierwszy rzut oka widac wscieklizne i czuc respekt :good:

 

ale mimo to - taki upal a oni w golfach... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiii, chłopaki se tylko żartują :mrgreen:

 

No ale ale, nie każdy jest pasjonatem golfów. Widzę tylko znaczek na klapie i tyle. Mało tego, to mnie tak interesuje jaki ma silnik, że nawet w googlach mi się sprawdzać nie chce :kox:

 

No i jeszcze dzisiejsze jednostki, gdzie za dwa lata będzie cztery burba i 16 biegów w r4, 1200cm3. :D

 

 

 

Co innego jak była poprzednia Megane RS :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na wszystkich polskich forach panuje tak "miła" atmosfera czy to forum jest takim wyjątkiem? :roll: Aż strach coś napisać o coś zapytać....

 

Nie ma co się odzywać... W końcu to poziom MASTER - po znaczku na klapie wie co siedzi pod maską xD . Co ja, zwykły użytkownik mogę wiedzieć :roll: Z tej lekcji muszę zapamiętać, że literka R na klapie golfa to ZAWSZE 2.0 TSI 300 KM (221 kW), BlueMotion Technology, 4MOTION, 6 biegowy.

Wybaczcie niewiedzę :kox:

Wstyd mi za siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.