Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

obawiam się, że walory użytkowe zostały bardzo mocno ograniczone

 

Ot co! Genialnie wyglądający samochód na folderach, ale w takim zestawie nie chciałbym jeździć po polskich drogach i modlić się o równy asfalt i brak progu zwalniającego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Panowie ;):good:

 

 

PS.

Dobrze, że to zdjęcia z przymiarki, a nie po korekcie

A co lakier w złym stanie ? :P

 

znaczy przymiarka udana

Udana ;) jak nic lepszego nie znajdę na przyszły sezon, to na pewno te wpadną ;)

 

Tylko obawiam się, że walory użytkowe zostały bardzo mocno ograniczone.

Takie spasowanie tylko do zdjęć ;) normalnie jeżdżę na 19" a w przymiarce były 18" co spowodowało że usiadł jeszcze niżej :) Tragedii w jeździe nie ma ;) tym bardziej że robię dziennie 200 km to nie mógłbym sobie pozwolić na to żeby użytkowanie auta sprawiało problemy :) nie mniej jednak o podjeździe na wysokie krawężniki można zapomnieć ;)

PSSSSST PSSSSST

 

Niestety psst psst dopiero na przyszły sezon ;) teraz jeżdżę na gwincie ;)

 

Do jazdy codziennej wygląda to tak ;)

 

 

077238563d5e4f3dgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie się po prostu nad koleiną, a nie w niej... :D

 

Choć ta jest tragiczna... z muldami na garbach :/

 

Najgorsza... ładujesz pod prąd i modlisz się że jak coś z przeciwka pojedzie to będą warunki zjechać trochę w prawo :mrgreen: Skąd my to znamy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd my to znamy
ha, samo życie :mrgreen:

 

bodek756 wydaje mi się czy foty robione w Siewierzu na rynku?

CC niczego sobie Sam się rozglądam za czymś takim. Mialem brać CC w nowej budzie, ale musialem temat odpuścić

 

Dokładnie tak, w Siewierzu na rynku ;) mi osobiście cc w nowej budzie jakoś nie leży ;) bardziej podoba mi się stara buda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, nisko i co do hasła wolnej jazdy to się podpisuję ;) Taką zieloną Jettę 2 drzwiową widywałem kiedyś w trójmieście. Może to ta sama, bo raczej ich mało w PL? Jak piszesz dziś tutaj to na vwmani w Pruszczu Cię nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej inna Jetta, ta od dawna na moich rewirach ;)

 

VW-mania, heh.. mam do niej duży sentyment, jeździłem tam od 2002r do 2011r, ale niestety poziom imprezy mocno podupadł przed przypadkowych ludzi zainteresowanych głównie 'ochlej-party', a nie samochodami i motoryzacyjną integracją :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umyty, psiknięty AF Finale więc dziś parę fotek. Jeździ się bardzo fajnie, sztywny, co mnie dziwi w cabrio to cisza w środku, nic nie skrzypi i nie trzeszczy. Zaglówek i kiera regulowana elektrycznie, nie wiedziałem że takie bajery były na początku lat 90. Z planów na najbliższe dni to oddanie felg do regeneracji, poszukiwania kratki w zderzaku i albo białego ori kierunku lub kompletu pomarańczek.

Fklwc4g.jpg

90BrB98.jpg

7kGK6QZ.jpg

B6n2atp.jpg

5GhJx0j.jpg

Lg4MGBL.jpg

eaUzY4V.jpg

ROYAN6i.jpg

jOPz1pt.jpg

mf3ZD28.jpg

Be6a6UL.jpg

dkBioiF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, bajery w latach 90 -tych były takie, że jeszcze teraz w klasie średniej za nie trzeba dopłacić :mrgreen: Jeżeli chodzi o różnego rodzaju plastiki, zatrzaski to sprawdź najpierw w ASO. Potrafią czasami mile zaskoczyć w porównaniu z rynkiem używek(czasami nowe tańsze od używanego :lol: ) Co do kierunków, to zależy jakie miałeś ori, ale moda na pomarańcz wraca 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.