Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

tomasns, czuję się wywołany do tablicy :mrgreen: Także tego - jak się dba, tak się ma. Oczywiście jak się kupuje używkę, to nie ma się wypływu na niektóre awarie. Gdybym miał swojego od nowości, to raczej nie było by problemu z wtryskiwaczami, bo dbałbym o to, żeby jakiegoś ścierwa nie tankować. Z francami jest ten problem, że w nich jest mnóstwo dziwnych rozwiązań i trzeba czasem się napocić żeby coś zrobić samemu. Ogólnie autko bez problemów się sprawuje, bo gdyby nie te wtryski to chodziłby jak złoto. Wiadomo, że z czasem coś poleci, ale u mnie nie ma jakichś wielkich awarii. Dziś tylko wyjąłem czujnik położenia wału, co w tych samochodach nagminnie z czasem stwarza problemy. Francuz jak każdy inny samochód ma swoje wady. U mnie nie ma jakichś poważnych bolączek, tylko takie wkurzające drobne dziadostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wtrącę się do tematu jako posiadacz picasso - awarii brak. Narzekają ci którzy nie mają, albo kupili z importu z przebiegiem 150 tyś, a w rzeczywistości 300-400 lub więcej i już tu w każdym aucie się psuje - opel ,ford vw itd - nikt na żadnym forum samochodowym nie pisze jakie ma bezawaryjne, tylko prosi o pomoc w diagnozie i naprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartasso, ja nie wymieniałem, bo przeważnie wystarczy wyczyścić i działa kolejne kilka lat.

 

Z tego ci mi wiadomo to ciężko go wyciągnąć (dostęp) potwierdzisz?

W moim przypadku cholernie ciężko, bo blokada na wtyczce była pęknięta i nie mogłem jej z czujnika wyszarpać. Najpierw męczyłem się z godzinę, potem przy drugim podejściu poddała się po pół godzinie. Wystarczy mieć dobre klucze i idzie w miarę spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymis, ja wiem, że są restrykcyjne wytyczne odnośnie rozmiaru umieszczanych fotek na forum, ale to nie znaczy, że Lexa masz wstawiać w postaci awatara :)

Daj jakieś większe foto, napisz co za silnik tam drzemie.. IS 220 D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.