Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokładnie to francuz żony ja pomykam starym Niemcem

 

Coś mi w tym CLK nie pasuje? Tylko fotel pasażera jest? A co z miejscem dla kierowcy?

 

A chyba jednak coś widzę... Ale chyba oparcie złamane bo tak leży, co?? ;)

 

Mój wzrost ogranicza pewne możliwości,tyle powiem ;)

 

Ps.Nie jest to spowodowane "Bujaną" nie ten wiek już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartasso co pod maską ? zadowolony jesteś jak z praktycznością 3D i bez awaryjnością ? bardzo mi sie te C4 w tej budzie podobają ale mam trochę wątpliwości wiadomo stereotypy do aut francuskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartasso co pod maską ? zadowolony jesteś jak z praktycznością 3D i bez awaryjnością ? bardzo mi sie te C4 w tej budzie podobają ale mam trochę wątpliwości wiadomo stereotypy do aut francuskich

 

Na blacie jest 213 tyś.

Silnik 1.6 Hdi seria 109km+Mapa teraz prawie 140 km.

 

Auto mamy już około roku,robimy dużo kilometrów i jest to nasz drugi francuz (Pierwsza była megane)

 

Powiem szczerzę że nie narzekam na to auto,jest BARDZO oszczędne i żwawe.

Wywaliłem tylko DPF i auto śmiga dobrze.

 

Jest to bardzo bogata wersja-skrętny Biksenon,navi klimatronik na dwie strefy itp

Co do praktyczności to na miejsce w środku nie będziesz narzekał,lecz za to bagażnik nie jest sporych rozmiarów.

 

Ogólnie mogę śmiało polecić,i oczywiście nie zgadzam się ze stereotypem awaryjnych francuzów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.