Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kaffel123 obniż ją koniecznie :good:
blaszczu, Z czego mam ją obniżać heh.

 

Tak jak jest dla mnie jest super, nie lubię aut na glebie więc będzie musiało tak zostać.

 

:good:

 

Przyzwyczaj się, tu na forum jest spora grupa lubiących jak auta wyglądają jak zepsute (na glebie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każde ... ale znając zapędy niektórych do obniżania to wiele aut finalnie wygląda (dla mnie) jak zepsute.

Zależy co rozumiesz przez zapędy..? cięcie podłużnicy?

Bo rozumiem że wrzucanie chińskiego alu z oponą z niskim profilem jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj..srodek pokaze musze zrobic najpierw zdjecia...

tak 20d 184 konie w automacie 8 biegow...(skrzyna jest poprostu super) pierwszy moj automat i nigdy wiecej recznej skrzyni... zmienia biegi praktycznie niezauwazalnie...a w trybie sportowym masakra...

a co do paska....trakcyjnie podobnie, chociaz passat byl nizszy i szerszy...w x1 jest napewno glosniej i to jak dla mnie narazie jedyny slaby punkt tego samochodu...wrazenia z jazdy passat (chociaz nieraz dawalem nim ostro) to taki bardziej nie wiem jak to napisac..samochod sklaniajacy do spokojniejszej jazdy.. a x1 duzo ''sprytniejsze i poprostu fajniejsze az sie chce nim za........lac:) wiem ze glupawy opis ale takie mam wrazenia..

 

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, Golf w tej wersji mógłby być produkowany do teraz i pewnie nikomu by to nie przeszkadzało :) , ładny, ostatnio mam "oko" na takie.

No mnie też MK5 się bardzo podoba. Szczególnie te wersje GT/GTI/R32 z tym grilem są mega. Mimo, że mój jest z 2008 roku to nic mu nie brakuje, względem nowego Golfa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, Golf w tej wersji mógłby być produkowany do teraz i pewnie nikomu by to nie przeszkadzało , ładny, ostatnio mam "oko" na takie.

O ile 5/6 to jedno i to samo to 7ka jest już mega fajna zmianą w dobrym kierunku. 5ka jest taka jakaś nijaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile 5/6 to jedno i to samo to 7ka jest już mega fajna zmianą w dobrym kierunku. 5ka jest taka jakaś nijaka.

 

Zamykam :kox:

 

Trudno mnie zaliczyć do fanów marki :P ale dopiero 7 jest :song: o wersji ekhmmm...no wiecie :evil: już nie wspomnę - wygląda 100x lepiej niż na prasowych fotach, tylko dwie duże rury zamiast tych czterech i skończone auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.