Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedras_GW, Fajne autko, moi rodzice mieli taką samą w 99' kolor identyczny tylko silnik to było wszech obecne nieśmiertelne 1.9 tdi :P

MRostek, Fajną masz tą audi tylko jak dla mnie felgi większe mogły by się tam znaleźć ale ogólnie jest naprawdę spoko. A jaki masz tam silniczek 1.9 czy 2.0 tdi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, pancerne 1.9 chociaż chciałem 2.0 no ale trafił sie zadbany z bardzo małym przebiegiem to wzięliśmy :P felgi wieksze tez bym chciał ale raz ze fajny komplecik kilka tys by mnie kosztował a dwa ze dziury sa straszliwe, wolno nie jezdze wiec bym musiał je co chwile prostowac :P no i przy wiekszych felgach musiałbym już ją obnizyc czyli jeszcze dodatkowe koszty dochodzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRostek, Obniżać to może nie koniecznie. Z tą jazdą na większych felach trzeba faktycznie uważać na dziury. Ja mam u siebie 18'' i ostatnio jechałem za znajomym jedną dziurawą drogą tylko on ma 16 i poszedł tam prawie jak przecinak za to ja się musiałem wlec ale wygląd robi swoje hehe :)

Ale z tego co się orientuję te 1.9 dalej są chyba trwalsze niż te 2.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, obniżac trzeba niestety bo wygląda jak na szczudłach :P ja mam zawieszenie ambiente a nie ambition czy s-line czyli mój jest dosyc wysoko ;)

no 1.9 sa niezniszczalne :D chociaż kumpel ma 2.0 CR w A4 nowej i nic sie nie dzieje, drugi ma 2.0 jeszcze nie CR w a6 avant, chyba koło 230tys przebiegu i tez bezawaryjnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patol, ojciec ma warsztat wiec kosztów sie nie boje bo części duuuuużo taniej i robocizna za friko, no ale zawsze jest to kilka dni bez samochodu co jest sporym problemem

czerń fortepianową...

akurat czerń fortepianowa mi sie kompletnie nie widzi, w ciagu kilku najblizszych tygodni powinienem to ogarnąć i bedzie aluminium szczotkowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny passacik, to są ksenony czy bi?

 

I przyznac sie kto ma czarnego passata tej samej generacji co ten powyzej^ i parkuje na terenie kampusu UW na ochocie ? :-]:D bo widze go codziennie i ZAWSZE jest czysciutki i ma nabłyszczone opony! moze ten ktoś jest juz na forum? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.