Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tam jestem fanem negatywu :D Brakuje mi delikatnego na przodzie, ale jak się nie da to nic się nie wyczaruje. Oczywiście chodzi mi o lekkie negatywy jak tutaj, bo dla mnie wygląda to super. Chociaż BMW Adamka też z Raceism jest dla mnie genialne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem fanem negatywu :D Brakuje mi delikatnego na przodzie, ale jak się nie da to nic się nie wyczaruje. Oczywiście chodzi mi o lekkie negatywy jak tutaj, bo dla mnie wygląda to super. Chociaż BMW Adamka też z Raceism jest dla mnie genialne :mrgreen:

 

To już lepiej wygląda zetka od Marcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, myślę, że masz rację. Ogólnie pierwszy raz jak ją zobaczyłem to szukałem szczęki na podłodze, ale przejrzałem forum dogłębniej i już takiego wow nie robi. Ale jak wspomniałem wcześniej jakoś te samochody nigdy mnie nie pociągały.

Jak już zabrałeś głos, to muszę Cie pochwalić za ten nowy felunek :mrgreen: Nie wiem co się na tym rejsizmie im nie podoba. Dla mnie lepiej niż na starym graficie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, myślę, że masz rację. Ogólnie pierwszy raz jak ją zobaczyłem to szukałem szczęki na podłodze, ale przejrzałem forum dogłębniej i już takiego wow nie robi. Ale jak wspomniałem wcześniej jakoś te samochody nigdy mnie nie pociągały.

Jak już zabrałeś głos, to muszę Cie pochwalić za ten nowy felunek :mrgreen: Nie wiem co się na tym rejsizmie im nie podoba. Dla mnie lepiej niż na starym graficie 8-)

 

Skoro już zacząłeś ten temat to wrzucę aktualny setup...

 

u83E1SS.jpg

 

Ob14Qch.jpg

 

Fydfv5v.jpg

 

Felga z VW Tuareg 4x9Jx19, opona Falken FK 452 215/35/19

 

Koło tylko na ten sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek, Pewnie chodzi Ci o Wojtka ? ;) Jestem na forum Passata ;)

Dokładnie. Już do niego kilka razy zawitałem na to i owo :mrgreen::-]

 

Żeby doposażyć Paska nie trzeba być mega fachowcem ;)

Żeby doposażyć to faktycznie nie trzeba być fachowcem.

Ale żeby doposażyć i nic nie połamać ani nic nie uszkodzić to już inna bajka :song:

 

 

Skoro już zacząłeś ten temat to wrzucę aktualny setup...

 

Felga z VW Tuareg 4x9Jx19, opona Falken FK 452 215/35/19

Koło tylko na ten sezon...

 

Według mnie felga dobrze siadła i wygląda elegancko.

Gracjan zadowolony z zakupu? Ranty odświeżyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Według mnie felga dobrze siadła i wygląda elegancko.

Gracjan zadowolony z zakupu? Ranty odświeżyłeś?

 

Zadowolony :good:

 

Delikatnie tak ale żeby to miało ręce i nogi trzeba by oddać do renowacji... Ogólnie podejrzewam że przez sezon i tak któryś rant ucierpi, chyba nieuniknione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój nowy nabytek , 1 niemieckie auto :P miałem już 2x fwd , 1x rwd , a teraz quattro. Auto wydaje się być w dobrym stanie , ale lakier jest po "handlarskiej polerce" pełen hologramów. Sory za jakość zdjęcia może jutro wrzucę coś lepszej jakości :)

2d4e0146e71e7595m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój nowy nabytek , 1 niemieckie auto :P miałem już 2x fwd , 1x rwd , a teraz quattro. Auto wydaje się być w dobrym stanie , ale lakier jest po "handlarskiej polerce" pełen hologramów. Sory za jakość zdjęcia może jutro wrzucę coś lepszej jakości :)

Obrazek

 

 

Meskich nie bylo ?

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.