Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maru 123 felgi mają 9cali przód i tył 9,5

bucki nie jestem zazdrosny. nie jestem do niej jakoś bardzo przywiązany :)

 

to czarne nowe masz na gaz :-]

na ropke :P zadowolony jestem bo ma troche ponad 550Nm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, Narazie to tylko został zrobiony program pod ten silnik (a nie żadny chip wsadzony) jeżeli chodzi o wtryski to w planach tak jak napisałeś ASV i już będzie jakieś 170 KM i momentu niecałe 400, tylko że wtedy to też będzie trzeba założyć mocniejsze sprzęgło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze jezeli start i sciganie od swiateł do swiateł to honda wygra, jezeli elastycznosc to cienko to widze, nawet start z rolki honda przegra bo zanim sie wkreci na obroty powyzej 5tys to troche czasu minie, a niestety honda dobiero wtedy zaczyna zyc ;)

 

Dokladnie tak jak piszesz ale z rolki nie bylbym taki pewien czy bym przegral.Auto odciecie ma na 8tys na 7.5 tys jest ustawiony shift light wiec spada na idealny moment nie wychodzac z vtec`a. A najwazniejszy jest kierowca jesli nie ogarnia auta to chocby mial 400km to przegra. Jwsli chodzi o diesle to ustawilem sie z bmw 2.0 D 2002r 153 km i 338Nm. 1 i 2 bieg uciekla na dlugosc auta ale to byloby na tyle.Pozniej sam bylem zdziwiony ze ja objechalem. Nie to bym sie chwalil ale mowie jak jest. mysle o B18 vti. Kilka modow i wypluwa 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, dzięki, polerować ich nie przewiduję ;)

bucki, dzięki także, temat o poprzednim moim aucie znajdziesz na forum golfa, w zakończonych tam też się przewija kilka informacji o nowym, ten nowy ma temat na zonie,

co do gleby to jest gwint fk już bez pomocniczych sprężyn i zostało 6 mm w dół regulacji ;) więc Kubz, jest niżej :good:

Impulsator, te auto zimy nie widzi, zimuje w garażu do wiosny, było całe lakierowane i w ogóle więc szkoda,

blaszczu, dzięki, się chce się jeździ, ludzie jeżdżą jeszcze niżej i dają rade ;)VinCe, tutaj też dobrze wprawiony w ten temat jest :good:

 

 

a hokej oryginalny jeszcze daleko ma do ziemi

img1870ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impulsator

To chyba oczywiste że sprowadzony (USA lub Kanada) :-]

Dałoby radę wrzucić fotki tego zielonego VW na początku ?

 

BTW

Ktoś wyraźnie zna się na robieniu zdjęć ;)

 

nie takie oczywiste bo ten passat jest przerobiony na US :)

ale to chyba nie miałbyć temat o autach kolegów, znalezionych w necie itp tylko o autach użytkowników forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.