Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolor felg to tzw. 'gun metal '. Wymagają już jednak odświeżenia, rysy, krawężniki po zmianie opon na takie, które nie kryją rantu felgi nieco zostały przeze mnie przerysowane...:/ Urok Toyo..

 

Auto początkowo, po kupnie, wyglądało tak:

 

20120915163018850.jpg

20120915163050992.jpg

 

 

 

Zmiany to pozbycie się wszystkich chromów, które widnieją na aucie, gril, tylni dyfuzor, boczne listwy, pomalowane zostały w czarny mat PlastiDip`em, natomiast dach, lusterka i ramki świateł przeciwmgielnych okleiłem folią Oracal w czarny mat. Na przód doszła dokładka dedykowana pod zderzak OPC, sprowadzona z Niemiec.

 

Z rzeczy mechanicznych przy przebiegu ~85tkm:

-> nowe turbo z kolektorem ( bo stary kolektor odmówił posłuszeństwa..)

-> kompletne sprzęgło Sachs z wysprzęglikiem Sachs

-> nowy olej w skrzyni

-> sprężyny Eibach -20/-20

-> przy okazji, filtry, olej w silniku i takie tam uszczelnienia itp

-> nowe heble przód - Brembo + klocek ATE ( ale to przy przebiegu ~70tkm )

 

Można rzec, auto po generalnym przeglądzie technicznym ;) Rocznie robię jednak +/- 30tkm a więc sporo, OPC już zrobiłem 34tkm od chwili kupna ( 3.07.2012r) i powoli przymierzam się do zmiany na TDI jednak...

 

Koszt auta przy kupnie to rząd 5x xxx zł ;) Mody + ew. naprawy to dobre 15tyś zł, nie wliczając kosztów paliwa to już wgl spora sumka się uzbierała :P

 

Detailing również na bieżąco, żadnymi tam Sonax`ami itp :D Ostatnio nałożony Zymol HDC + Zymol na to ;) Jednym słowem, auto jest dopieszczane, mimo pokonywania sporej ilości kilometrów ;)

 

W sobotę będzie do obejrzenia na zlocie SummerCarsParty w Katowicach ;) Ktoś z Was też tam się pojawi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor felg to tzw. 'gun metal '. Wymagają już jednak odświeżenia, rysy, krawężniki po zmianie opon na takie, które nie kryją rantu felgi nieco zostały przeze mnie przerysowane...:/ Urok Toyo..

 

Auto początkowo, po kupnie, wyglądało tak:

 

20120915163018850.jpg

20120915163050992.jpg

 

 

 

Zmiany to pozbycie się wszystkich chromów, które widnieją na aucie, gril, tylni dyfuzor, boczne listwy, pomalowane zostały w czarny mat PlastiDip`em, natomiast dach, lusterka i ramki świateł przeciwmgielnych okleiłem folią Oracal w czarny mat. Na przód doszła dokładka dedykowana pod zderzak OPC, sprowadzona z Niemiec.

 

Z rzeczy mechanicznych przy przebiegu ~85tkm:

-> nowe turbo z kolektorem ( bo stary kolektor odmówił posłuszeństwa..)

-> kompletne sprzęgło Sachs z wysprzęglikiem Sachs

-> nowy olej w skrzyni

-> sprężyny Eibach -20/-20

-> przy okazji, filtry, olej w silniku i takie tam uszczelnienia itp

-> nowe heble przód - Brembo + klocek ATE ( ale to przy przebiegu ~70tkm )

 

Można rzec, auto po generalnym przeglądzie technicznym ;) Rocznie robię jednak +/- 30tkm a więc sporo, OPC już zrobiłem 34tkm od chwili kupna ( 3.07.2012r) i powoli przymierzam się do zmiany na TDI jednak...

 

Koszt auta przy kupnie to rząd 5x xxx zł ;) Mody + ew. naprawy to dobre 15tyś zł, nie wliczając kosztów paliwa to już wgl spora sumka się uzbierała :P

 

Detailing również na bieżąco, żadnymi tam Sonax`ami itp :D Ostatnio nałożony Zymol HDC + Zymol na to ;) Jednym słowem, auto jest dopieszczane, mimo pokonywania sporej ilości kilometrów ;)

 

W sobotę będzie do obejrzenia na zlocie SummerCarsParty w Katowicach ;) Ktoś z Was też tam się pojawi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sauber a czemu zmiana na diesla? ;)

 

Za dużo km robię, co idzie mi po kieszeni :P Szkoda, może brat odkupi, ale on w VAGa celuje ;)

 

Ja także teraz planuje powrót do VAGa, myślę ciągle nad 3.0tdi / 2.7tdi w A6. Zobaczymy co wyjdzie, najpierw trzeba OPC sprzedać a nie będzie to łatwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sauber a czemu zmiana na diesla? ;)

 

Za dużo km robię, co idzie mi po kieszeni :P Szkoda, może brat odkupi, ale on w VAGa celuje ;)

 

Ja także teraz planuje powrót do VAGa, myślę ciągle nad 3.0tdi / 2.7tdi w A6. Zobaczymy co wyjdzie, najpierw trzeba OPC sprzedać a nie będzie to łatwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.