Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

altay

http://www.zlomnik.pl/index.php/2013/05/29/najgorsze-samochody-za-20-tys-zl-pszeglont/

Pół żartem, pół serio :mrgreen:

A tak w ogóle to ładne auto :)

 

Ale to co wkleiłem strasznie mi się spodobało, napisane z jajem, ale większość rzeczy z życia wzięte :) Fajny ranking i fajnie napisane, na jaja :)

Znalazłem to przez przypadek :)

 

A co do treści linku, to faktycznie ta 407 ma bardzooo długi przód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma na tyle długi i niski, że po hokejach ani śladu :D może i fajny artykuł, ale 20.000 to ja po pierwsze nie dałem, a po drugie nie wydaje mi się, żeby większość aut w tym przedziale cenowym byla bezwartościowa. Autor ma jakiś kompleks bo kupił alfę 156 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michałoś, Odezwę się jak będe sprzedawał :P

 

SZyBA, A no widać. Straciłem cierpliwość. A to się światło zmieniło, a to ktoś chciał przejechać i trzeba było aparat przestawiać. Na koniec jakiś jegomość miał wątki twórcze, że blokujemy mu jego drogę. Chętnie bym tam w nocy pojechał, ale trochę strach. To jest w szczerym polu i tuż obok cmentarza. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma na tyle długi i niski, że po hokejach ani śladu :D może i fajny artykuł, ale 20.000 to ja po pierwsze nie dałem, a po drugie nie wydaje mi się, żeby większość aut w tym przedziale cenowym byla bezwartościowa. Autor ma jakiś kompleks bo kupił alfę 156 :evil:

 

 

Proszę Cię... Jedyne co chyba jest trwalsze w Twoim Peżocie to zawias ,silnik diesla peża nawet nie ma podejścia do jtd,a i z wyglądu ma sie jak gowno do twarogu :|8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesol, miałem Felkę w tym samym kolorze, ale '97r jeszcze na czarnych zderzakach. Blisko 14 lat w jednych rękach, przelot 80kkm, zawsze garażowana, największy problemem to była ruda... standardowo tylna klapa, do tego progi i błotniki pod tylnymi drzwiami. Niesamowite 1,3 które nie chciało się odpychać, a jak już się rozpędziło to nie chciało hamować... wytrzymałem za jej kółkiem równy miesiąc :D

Twoja na zdjęciach prezentuje się dobrze. Dbaj o nią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.