Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

r32 fajne autko, mozna powiedziec zaje... ale jezdzilem...na dlugie trasy to nie jest to... to jest autko do fajnej zabawy....mialem i pozbylem sie....pierwszy wypad do pl i banan na twarzy zniknal... straszny twardzieluch..i trzeba uwazac na wiele rzeczy......ale na ''miejscu'' wrazenia super...dzwiek i ''odpycha sie jak szalony''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy małe sprostowanie hehe to jest GTI tylko z przodu grill zmieniony a z tyły zderzak. Wydech cały od r32,felgi 19" ,właściciel mówi że ostatnie hamowanie pokazało 271km ale nie mógł znaleźć wydruku, miał tylko wcześniejszy na którym jest 252km. Obejrzałem kilka sztuk r32 i GTI w ostatni weekend, które na zdjęciach były piękne po rozmowie telefonicznej ideały a na miejscu : dachowanie, przód prawie na drutach się trzyma, w środku każdy z forumowiczów miałby co robić bo tak zajechane. A do tego przy r32 miałbym większe opłaty ( podatek drogowy naliczany od wagi samochodu + ubezpieczenie większe ) Ten akurat się trafił cały ori lakier, potwierdzony przebieg, serwisowany i zadbany jakby od kogos od nas z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, no niestety, ale stojąc przed wyborem r32 z 1000 mikronów na dachu i silnikiem prawie jak w ursusie a zdrowym GTI nie miałem się nad czym zastanawiać.

Wiadomo rynek weryfikuje :/

Jestem po prostu fanem silników vr6 i takie o moje zboczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.