Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przod wysoko bo lecialem 220km w nocy i strach byl zeby gdzies przodu na asfalcie nie zostawic. Pozniej juz mi sie krecic w dol nie udalo bo sie kluczyk wygial od gwintu. Auto daily i sluzy mi do pracy caly czas :-) Sam air na przod bylby spoko w sumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod wysoko bo lecialem 220km w nocy i strach byl zeby gdzies przodu na asfalcie nie zostawic. Pozniej juz mi sie krecic w dol nie udalo bo sie kluczyk wygial od gwintu. Auto daily i sluzy mi do pracy caly czas :-) Sam air na przod bylby spoko w sumie :)

 

AR do daily to średni pomysł, jest to jeszcze dość awaryjne ;) Bardziej ustawiłbym auto na wysokość odpowiednią do warunków i dróg po jakich jeżdżę i cieszył się z jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertos :D

 

Jakbym skrecil przod nizej to moglbym zostac na parkingu przed lasem :-)

 

I z tym mógłby być problem, mega równo tam jest...

 

Za rok glebisz bardziej i oganiamy lawetę kursującą od głównej drogi do ośrodka dla "wybrańców" :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rejestracjami kiedys mialem fajnie bo "kolezanka" pracowala. Nawet na firmowe auta ktore jezdzilem rejestrowac mialem zawsze ciekawe numery, no ale kolezanka juz nie pracuje i teraz ciezej sobie tak przebierac :-/

 

Tak tak, CIN :-)

 

A Robertos, ogarnalem kluczyk do gwintu. Tzn taki klucz do otwierania hydrantow. Musze sprawdzic czy przypasuje i jak cos to krece nizej w koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.