Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hehe :D Brałem z początku pod uwagę tylko 330D gdyż to silnik legenda, ale ze względu na koszty utrzymania oraz zakupu porządnej sztuki skłaniam się teraz bardziej ku 320D 150KM z 6-biegową skrzynią ;)

Bierz 3litry :good: , ja nie żałuję. Wcześniej miałem e46 z tym, że 318 w sedanie 118km, teraz 530d

Po przesiadce z Passka na pewno poczuję różnicę więc zostawię sobie taką modyfikację w razie gdyby 150KM mi już nie starczało :P

Po przesiadce z e46 318 do e39 530d :shock::shock: duuuuuuuużo więcej miejsca, dużo lepszy silnik i poza tym same plusy jak dla mnie :|

Z tym, że apetyt rośnie w miare jedzenia- zasiadłbym już jakieś M5 :-]

Niestety narazie muszę cieszyć się tym co mam, no niedługo zavirusuję silnik to dojdzie kilka dodatkowych koni :D Teraz mam prawie 200 (wymieniony wydech- pełen przelot, zero tłumika żadnego) to po chipie będzie coś kolo 230km, zawsze coś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, Passatem się bardzo przyjemnie jeździło. Ja z tyłu na szczęście nie siedzę :P Pasażerów też rzadko kiedy wożę z tyłu. Lubię sam podróżować bo moja druga połówka dość skutecznie uniemożliwia mi nieraz poświrowanie... :D 3.0 troszkę za dużo jak na moją kieszeń studenta, może kiedyś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330d szybko sie znudzi a spalanie duże po miescie, ja nie dam rady zejsc pozniej 10l a czasem i jest 11. Lepiej brać 330i

Jeżeli nie Jesteś w stanie zejść poniżej 10 litrów ( :o ), to proponuję zrobić diagnostykę z kimś ogarniętym, bo coś musi być nie tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny :kox: i BBS :kox:

 

Dzięki, uwielbiam ich felgi.

 

Jeżeli nie Jesteś w stanie zejść poniżej 10 litrów ( :o ), to proponuję zrobić diagnostykę z kimś ogarniętym, bo coś musi być nie tak..

 

Miałem 330d w automacie i po mieście paliło mi 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pardon, to 335d, na pierwszy rzut oka myślałem, że 335i :oops:

 

gruby_RS,

Wiadomo, M to M, ale ciekawe jak świat idzie do przodu- żeby E36 328i czy E46 330i zrobić tak, żeby szło jak M to cuda wianki i pół silnika do wymiany, albo jakieś mocne doładowanie, a w E90 wpinasz kabelek, naciskasz 'Enter' i masz cywilną, nierzucającą się w oczy furkę, którą można już trochę namieszać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.