Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Przecierają się z lewej strony i sterczą brzydko,ot tak :dontknow:

Tylko to dawno temu było,chyba w 2007r. poszła w ludzi z przelotem 180kkm,więc swoją drogą zawsze mnie zastanawia,że przeleciało kolejnych 6lat,a te auta wciąż mają te same przebiegi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 lata samochód to klakson by użyty z 10 razy w tym 3 na badaniu technicznym i kolejne 3 przy pośpieszaniu małżonki :P

 

Ja to jak lewą nogą wstaje, to wyjeźdzając z osiedla już włączam klakson.

Po tym trzymam go aż do pierwszego skrzyżowania (jakieś 150 metrów)

I póxniej już w mairę potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrąb na takiego co wymusił i się boi wszystkiego dookoła... Hebel w podłogę i stoi w miejscu na środku krzyżówki :mrgreen:

 

Ale trochę kłamałem, zazwyczaj używam pipczadła jak ktoś nie odróżnia kolorów lub po zapaleniu zielonego szuka biegu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trochę kłamałem, zazwyczaj używam pipczadła jak ktoś nie odróżnia kolorów lub po zapaleniu zielonego szuka biegu :-]

 

Niestety są mistrzowie, co już na pomarańczowym trąbią, bo przecież na pomarańczowym to trzeba trzymać 2k obrotów i jedynkę zapiętą...

 

I wtedy kulturalnie robie tak:

Hebel w podłogę i stoi w miejscu na środku krzyżówki

 

Wiem, jestem typowym "polaczkiem cebulaczkiem" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga ;) Na południu (świętokrzyskie) za trąbienie na kogoś można dostać w mordę... Jeśli przez nieuwagę zatrąbiłeś na nieodpowiednią osobę, to argumenty były już tylko siłowe.

Ludzie byli tam sfrustrowani i podenerwowani, więc łatwo wpadają w "gniew". A do tego trochę młodych bandytów, dresików i karków robiło swoje.

Pamiętam z okresu, kiedy mieszkałem w okolicach Końskich, jakieś 10 lat temu...

 

Edit: ale w Raszynie koleżance też jakiś Pan z BMW chyba pokazał pistolet przez szybę, bo go wpuścić nie chciała ze zwężającego się pasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nieodpowiednich ludzi to bez przesady, to nie Rosja.

Ja np. nie życzę sobie specjalnego hamowania przed maską czy pokazywania bez uzasadnienia środkowego palca, dla mnie jest to szczyt chamstwa, kumpel również sobie na to nie pozwala, więc było później dwóch takich dżentelmenów w Golfach trójkach, gdzie jeden przepraszał na środku drogi za hamowanie, a tego od palca dziewczyna/żona/kochanka prosiła aby tylko nic nie robić dla jej faceta... :idea::roll: Więc nigdy nie wiadomo jak zareaguje drugi kierowca napotkany np. później na światłach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga ;) Na południu (świętokrzyskie) za trąbienie na kogoś można dostać w mordę... Jeśli przez nieuwagę zatrąbiłeś na nieodpowiednią osobę, to argumenty były już tylko siłowe.

Ludzie byli tam sfrustrowani i podenerwowani, więc łatwo wpadają w "gniew". A do tego trochę młodych bandytów, dresików i karków robiło swoje.

Pamiętam z okresu, kiedy mieszkałem w okolicach Końskich, jakieś 10 lat temu...

 

Edit: ale w Raszynie koleżance też jakiś Pan z BMW chyba pokazał pistolet przez szybę, bo go wpuścić nie chciała ze zwężającego się pasa...

 

Biszkopt niestety ludzie u nas w świętokrzyskiem jacyś tacy nerwowi, każdy na drodze czuje się Hołkiem a zarazem jak Vip z Rosjii, gdzie trzeba im zjeżdżać z drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.