Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem tylko jak Mercedes mógł wypuścić coś z tak paskudną deską. Jechałem tym kiedyś i miałem wrażenie, że to jakaś dopasiona Toyota Camry czy coś. Tzn. siedzi się bardzo dobrze, wyciszony itd... no ale dizajn masakra :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć co takiego mają te stare mercedesy, że ludzie tak się nimi jaraja.

To jest kwestia jakiegoś przywiązania czy jakiegoś stylu, klimatu.

Bo jak dla mnie wnętrze w mondeo czy superbie czy innym nowoczesnym autku jest o niebo ładniejsze niż np w tej 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsiądź do mercedesa i poczujesz to coś.. klimat tego wnętrza.. sorry ale mondeo czy superb to plastikowe pudełko w porównaniu do mercedesa..

 

poza tym nie porównuj skody czy forda do klasy premium.. to trochę inna skóra, inne drewno, inne plastiki itp.. spasowanie.. aj dużo tego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć co takiego mają te stare mercedesy, że ludzie tak się nimi jaraja.

To jest kwestia jakiegoś przywiązania czy jakiegoś stylu, klimatu.

Bo jak dla mnie wnętrze w mondeo czy superbie czy innym nowoczesnym autku jest o niebo ładniejsze niż np w tej 140

 

Też tak miałem ale trasa 600km i moje zdanie się zmieniło i autko zostało u mnie :-]:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, tak jak już koledzy wspomnieli, miałeś, jechałeś albo chociaż siedziałeś w jakimś W140? Taki Superb mu do pięt nie dorasta pod względem jakości i materiałów, bo wygląd to kwestia gustu :good: Mam W124 w kremowym świaniaku i jest boski, a W140 jest o niebo lepszy :shock:

To mój: (nie całkiem kompletny bo przeszedł pełny remont, a zdjęcie jak jeszcze nie był skończony)

DSC-0047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, Materiały, wykończenie, klimat, charakter, FOTELE. Jak siadasz w fotelu w Mercu to masz wrażenie, że był robiony pod Ciebie, jadąc czujesz się po prostu lepiej. Nawet w 15 letnim w202, czyli małej C klasie z tyłu siedziało mi się wygodniej niż w Superbie, Passacie czy Mondeo, mimo mniejszej przestrzeni. Nie wspominając już o E, czy regulowanych, grzanych i wentylowanych 'tyłach' S'ki. Fakt, że w starszych z pozycji kierownicą nie do końca byłem zachwycony, ale to inna sprawa.

No i o ile Superb jeszcze jakoś tam trzyma poziom, to wykonanie wnętrza Mondeo pozostawia wiele do życzenia, szczególnie pod względem materiałów.

 

 

Się zaraz zacznie jak z przebiegiem starych aut i braniem oleju przez silnik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jw. Trzeba się przejechać, najlepiej samemu prowadzić, wtedy się zrozumie, że taki W124 czy W140 lub W126 jest wart wydania nie rzadko dużej kasy. Ja szczególnie choruje na W140. W220 bym pominął i jak już to brał W221, a teraz wyszło nowe cudeńko W222 :-]

 

U mnie w rodzinie były 3x W124, raz W202 i W210 oraz ja posiadałem W208 i tutaj mały niesmak pozostał mimo tego, ze auto tak czy siak bardzo fajne ale brakło tego komfortu z limuzyn. Plan za 2 lata, to W140 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.