Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

octa naprawdę fajnie śmiga w planach relacja z PSB

 

było tyle miejsca ,żę stawałem gdzie popadnie :oops: a spieszyłem się bo chrzest córeczki ;)

 

[ Dodano: 24 Maj 2013, 20:38 ]

Mam wrażenie że już ją kiedyś widziałem :song:

a gdzie to może potwierdzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i moja Hania, początkowo mi sie nie podobała jednak z dnia na dzień kocham ją coraz bardziej. Totalnie lojalna i funkcjonalna. Ja również pozostanę wierny Hondzie. Pomijam milczeniem fakt, że ASO i Przedstawicielstwo to gburowaci nieprofesjonaliści.

 

45e79ffc_o.png

 

1d400f98_l.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

101 tys

 

w 11 lat? :song::song:

Wiedziałem, że ktoś będzie miał wątpliwości co do tego przebiegu :D

 

W 2005 roku ostatni wpis w ASO w Belgii - przebieg 17 tys

 

Rok 2007 - autko przywędrowało do PL lekko trafione w przód

 

Rok 2010 - zakup autka przeze mnie - przebieg 59 tys

 

Obecnie 101 tys 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, zdjecie robi wrazenia ale te brewki to strasznie tam nie pasuja... Ogolnie wyglada MEGA, zazdroszcze.

Brewki, ahh te brewki, aktualnie została tylko jedna, z drugą mam chwilowo mały problem z pozbyciem się jej, ale już na dniach... Fajnie, że nie tylko mi się podoba ;)

Bazuka, kto Cię namówił na te obrysówki ala tir? :o:o

W sumie to obrysówki mi się podobają, ale już kolejny raz słyszę słowa krytyki na ten temat, także obiecuję, zastanowię się.

Auto zadbane ale wymagające "detuningu". Spoiler, obrysówki i brewki aut. Zamiast "raperskich" felg fabryczne BBS RC i będzie pięknie.

 

Nerka poliftowa do przedlifta też nie pasuje:(

 

Ale auto ma sie przede wszystkim tobie podobać.

 

Pozdrawiam

Który spoiler masz na myśli? Co do obrysówek i brewek j/w. A co do felg, narazie raczej jeszcze na nich pojeżdżę. Nerka- moim zdaniem ok, nie przeszkadza mi a wygląda fajnie.

Bazuka, chyba dość często w Augustowie bywasz, bo kojarzę te BMW.

Ogólnie to pierwszy właściciel pochodzi z Augustowa, od dwóch lat ja posiadam auto, czasem wpadam do Was.

piękne to bmw :shock: (poza niuansami typu brewki czy czerwone podświetlenie :song: )

Dzięki, co do brewek- j/w. A podświetlenie, czerwone- powiedziałbym bursztynowe, dokładnie takie samo jak oryginalne podświetlenie BMW np. na zegarach, sporo kosztowało, zostanie w 100%.

Moim zdaniem bardzo fajna Piątka. Taka trochę Amerykańska, ale bez przesady. Powiedz tylko o co chodzi z wydechem, bo o ile pamiętam tylko M5 miało fabrycznie 4 końcówki? Eisenmann?

Miło mi, że Ci się podoba. Styl ala America, hmm- może przez te felgi i obrysówki... A co do wydechu, faktycznie siedzą 4 rury, poprowadzone po dwóch stronach, jak w M5, pełny przelot, rura o dużej średnicy... Dźwięk- jak dla mnie poezja :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matherr, Powiem Ci, że ten setup co masz teraz najbardziej mi się podoba z tych zdjęć co wrzuciłeś.

To jest tylko moje zdanie ale ale piszę też tak dlatego, że ja jednak najbardziej wole auta w ,,oryginale''. W oryginale mi się najbardziej widzą ale mowa oczywiście o wzorach felg tych większych bo np superb na 16'' wygląda śmiesznie ale na 18''jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.