Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"krople" nie są zależne ode mnie - wtedy kiedy robione były foty pogoda była marna szanuję auto ale wybaczcie jak stoi pod chmurką to nie będę latał i ścierał wody na bieżąco :/

 

poczytam, wyedukuje się i Madzia będzie miała wesołą mordkę :) jak bym był ah i eh to po co miałbym tu zaglądać - człowiek uczy się całe życie :roll:

 

[ Dodano: 5 Maj 2013, 23:47 ]

Widać, że Madzia coś tam pomodzona lekko jest.

 

dokłada przód i progi Mazdaspeed , chlapacze tył , ori "szpojler" na klapie , kierunki boki i tył w pomarańczy , tarcze zegarów indiglo , podświetlenie wnętrza i lapka zielone pierwsze auto i będzie na bieżąco uszlachetniane :P no i wspomniane wcześniej czerwone zaciski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak lubiz krytyke to od razu powiem że podświetlenie wnętrzą tylko w biel, reszta nie wchodzi w gre :D No i jak tak teraz pacze to felgi wołają o dystanse, chyba że są jakieś aluski co się tak nie chowają :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podświetlenie całe jest w zieleni począwszy od wszelakich przycisków , po tarcze zegarów, lapkę w podsufitce a nawet zmieniony zegrek :) więc nic nie kombinuję z podświetleniem. Jeszcze chcę zrobić parę rzeczy typu pomarańczowe ambery z przodu ala JDM :-]

 

Alusy czekają bo to stalowe na zimę która trwała i trwała stąd takie kapcie a nie inne :)

 

Lakier już swoje lata ma , ale w 90% jest seryjny więc chciałbym o niego zadbać żeby wglądał lepiej i mam nadzieję, że po lekturze i wtajemniczeniu będzie co działać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wostok, dzięki, pewnie na a4-klub.pl bo na rejsizmie nie mam konta ;)

Jeśli o gwint chodzi, to przemieszczam się bez większych problemów, to mój daily car i spełnia tą rolę bez zarzutu - a że przy okazji podoba się nie tylko mi, cóż - tylko się cieszyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.