Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmm Może i ja Się pochwalę swoimi Wozami (tzn Jeden Mój o resztę tylko Dbam :):-] )

DSC02335.jpg

To Moje Maleństwo Corsiątko z 1995 roku 1.6 GSi Teraz Przechodzi zmiany stylistyczne o których i przy których będzie zabawa w Czyszczenie :) A wtedy Może więcej Foto i szczegółowy opis :)

 

DSC02086.jpg

A Tu Focia :D Mojej Drugiej Corsy (heh przed Myciem) To właściwie samochód Mamy ale cóż jakoś Się Przywiązałem Jej też niedługo grozi gruntowne czyszczenie

:evil:

 

DSC01123.jpg

To Golf Ojca 1.9 TD staruszek nie wygląda co prawda rewelacyjnie ale jest "niezniszczalny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! ;) Co do kół to była to wersja zimowa, przyrdzewiałe stalówki i kołpaki, na wiosnę są alufelgi w morderczym rozmiarze 14" :lol: Przed następnym sezonem zimowym muszę oddać stalówki do malowania bo nie mogę już na nie patrzyć. Niestety nie mogę sobie teraz pozwolić na kupno większych kół bo co raz to wychodzą nowe sprawy do roboty (malowanie tylnego zderzaka, zabezpieczenie podwozia, ubezpieczenie, które notabene podrożało i przegląd). Może w totka wygram :D Do tego niby silnik 1,6 ale przy przebiegu 21 000km przez ostatni rok to trochę robi wir w portfelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny Focusik :D Co do Kółek to :oops: jak nazywają się te kołpaki albo gdzie je idzie dostać??.. Bo Niestety na ten sezon może braknąć gotówki na Aluski... Kolorek fajny.. a Silniczek pewnie nie jest potwór autostrad :) ??

 

A co do Wygranej w Totka to Życzę 6-stki :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny Focusik :D Co do Kółek to :oops: jak nazywają się te kołpaki albo gdzie je idzie dostać??.. Bo Niestety na ten sezon może braknąć gotówki na Aluski... Kolorek fajny.. a Silniczek pewnie nie jest potwór autostrad :) ??

 

A co do Wygranej w Totka to Życzę 6-stki :):good:

 

Dzięki! :D Kołpaki kupione na Allegro, o ile dobrze pamiętam tu tutaj:

 

http://allegro.pl/kolpaki-ford-nr6-15-c ... 43602.html

 

Ten wzór z miniaturki na Allegro wymiata :evil: szkoda, że nie robią takich alu!

 

Co do silnika to w 95% jeżdżę spokojnie, jest to typowy silnik wysokoobrotowy (moment przy 4000obr./min., moc przy 6000obr./min) dlatego "na dole" jest trochę ospały i może niektórych czasem denerwować. Jeśli trzeba to potrafi dać niezłego buta, nawet jak na swoje skromne 100KM, co nadrabia świetnym zawieszeniem. Staram się o niego dbać najlepiej jak mogę, to już członek rodziny 8-)

 

dsc03451ibbe9.jpg

 

 

To zdjęcie 2 miesiące po kupnie, z zeszłego roku. Alufelgi wciąż te same :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alumki Robią podobne :) trzeba Szukać... za link Dzięki :oops:

 

Co do Silnika to Mam 110 koni w Corsie i w Tym to już jest naprawdę potwór... Co do Fokusów to słyszałem ze trzeba je męczyć i to Mocno żeby "szły"

 

A Ze członek Rodziny.. Chyba Każdy z tego Forum tak traktuje swoje Auto :) bo Ja też tak mam:)

 

 

PS Alutki fajne... Tylko ten balon :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Alutki fajne... Tylko ten balon :evil:

 

185/65/14 :mrgreen: Chciałbym zmienić na 15 czy 16', ale może przed wakacjami jak odrobię się z najpilniejszymi rzeczami. W ogóle nie mam planu na najbliższy rok, sytuacja trochę niestabilna :thumbdown: Zastanawiam się nad zmianą na coś młodszego w przyszłym roku, ale znowu nie wiadomo co będzie za rok :kox: a już 2 osoby pytały się czy nie sprzedaje samochodu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie mam planu na najbliższy rok, sytuacja trochę niestabilna :thumbdown::kox:

 

 

Hmm Ja mam wręcz odwrotnie Mnóstwo planów.. Tyle ze Sytuacja nie stabilna i też nie wiem jak będzie ( Absolwent szkoły - Czyli loteria z Pracą) :thumbdown:

 

Jak Focus Będzie tak wyglądał to ja bym się nie bał o sprzedaż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. może nie tyle co brak planów, bo plany są i to bardzo duże, ale właśnie ta niestabilność mnie przed nimi blokuje. Nie właduje w samochód 2000-3000zł a za tydzień okaże się, że mogę stracić pracę, a za szkołę też trzeba płacić :thumbdown: Na razie podchodzę do tego z dozą ostrożności i wypatruję szansy na lepsze. Musiałbym zarabiać chyba ze 4 kafle, żeby spełniać nawet te przyziemne marzenia :D

 

Jeśli chodzi o samochód to staram się go doprowadzić do stanu na mocną "piątkę" po poprzednich niechlujnych właścicielach :/ dbając o swoje zdrowie psychiczne przestałem już liczyć wydatki na samochód i nie mówię tu o kosmetykach czy paliwie 8-)

 

Wszyscy właściciele samochodów, tacy jak my, dla których samochód to coś więcej niż kawałek puszki, która ma jeździć i nic się w niej nie wymienia, mają przechlapane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Fokusów to słyszałem ze trzeba je męczyć i to Mocno żeby "szły"

ja mam 115 i nie trzeba ich prosić "żeby szły" ;)

Chciałbym zmienić na 15 czy 16'

a miałem do sprzedania ładne 17' dla kogoś z forum cena byłaby mocno promocyjna bo wiem że każdy z nas by o nie dbał :)

ale naprawde mi sie podoba :) chyba chciałbym mieć czerwone auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uri - pamiętam Twoje koła - podobały mi się, jednak nie pamiętam ceny :/, szkoda, że już poszły bo pewnie była by to jakaś alternatywa. Tylko czy Focus z takim silnikiem pojechałby na 17" :D

 

chyba chciałbym mieć czerwone auto :)

 

Bardzo wdzięczny kolor, jeśli się o niego odpowiednio dba to robi masakrę na parkingu :evil: Często wyglądam na samochód przez okno (stawiam na wewnętrznym parkingu) i miny ludzi przechodzących obok niego i mogących przejrzeć się w lakierze - bezcenne :lol: Jak wyglądam już przez to okno, to matka zawsze mi dokucza i pyta się: "i co, stoi jeszcze, czy już ukradli?" :lol:

 

Wszyscy sąsiedzi już wiedzą, że jak tylko zobaczyłbym draśnięty przez nich lakier to będzie wojna :kox: dlatego każdy zostawia kilkumetrowe odstępy parkując :kox: Nawet sobie nie wyobrażam jakiejś szkody parkingowej, to źle wpłynęło by na moje zdrowie psychiczne i ciche dni ze wszystkimi dookoła :kox:

 

Panowie - prośba od wariata :D czy ktoś dałby radę zmniejszyć zdjęcie do Avatara, jeśli wysłałbym je na maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus, powiem ci tak, jak 17'' to tylko z obnizonym i utwardzonym zawieszeniem. sprzedaję swoje dlatego że nie chce dłubac w zawieszeniu, a auto bez gleby na 17 wyglada dziwnie. ja je sprzedałem z kompletem śrub w tym antykradzieżowe za 1300, w tym tyg mam je wysłać kupującemu. teraz rozglądam się za 16 to jedyny słuszny rozmiar przy standardowym zawieszeniu (choć Trendy miały chyba jeszce wyższe :kox: ).

z tym kolorkiem to naprawde fajnie jak potrafi się odwdzięczyć przy pielęgnacji- bo niestety srebrny nie potrafi- jak go kupowałem to nie znałem jeszcze tego forum, teraz na pewno nie kupie srebrnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.