Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kawasaki green ale plasti dip ;) Koła zostają tak na lato, jeśli folia się zniszczy to może ogarnę to proszkowo ;)

 

GSi kumpla-fotografa, ogółem zdrowa seria ;) Może do lata polerke mu ogarnę jeśli znajdziemy oboje czas..prace przy mk1 itp itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sauber, a mi tam się widzi, fajnie kontrastowo to wygląda, no i tak jak napisali wcześniej - ten kolor jest fajowy. :good: I jak Ci się tym plasti malowało z pistoletu ? Nie ma w tym chyba za bardzo fizolofii ?! :o Masz fotki z bliższa, to jest mat, czy w miare połysk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPC z cyrku?

bez urazy ale fatalnie to moim zdaniem wygląda

 

Nie gniewam się ;] Każdy ma jakiś gust :) Mi osobiście bardzo się podoba, bo prędzej były ciemne i ani troche mi nie leżało...

 

 

sauber twojej OPC jeszcze na opolskich ulicach nie widziałem ale w tych barwach prezentuje się świetnie, co do GSi w tyle tez ma fajne kolorek kółek na lato

 

Nom GSi również ma spoko fele heehe :D Ja najczęściej siedze za granicą więc mało co OPC widać..

 

sauber, a mi tam się widzi, fajnie kontrastowo to wygląda, no i tak jak napisali wcześniej - ten kolor jest fajowy. I jak Ci się tym plasti malowało z pistoletu ? Nie ma w tym chyba za bardzo fizolofii ?! Masz fotki z bliższa, to jest mat, czy w miare połysk ?

 

To jest typowo mat, by osiągnąć połysk trzeba jeszcze nałóżyć na to odpowiednie 'coś' można kupić także na alledrogo. Fot z bliska nie mam ale mogę na dniach zrobić ;)

 

Malowało się ok :) 3warstwy, temp. pokojowa więc szybko wyschło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo się podoba, bo prędzej były ciemne i ani troche mi nie leżało...

 

jako się już nieraz na forum rzekło - bez foto się nie liczy;) wrzucaj jak masz, będzie dla każdego coś miłego

 

Ok ;) tak było więc proszę, extra dla CIebie ;)

 

20120703125052453.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo się podoba, bo prędzej były ciemne i ani troche mi nie leżało...

 

jako się już nieraz na forum rzekło - bez foto się nie liczy;) wrzucaj jak masz, będzie dla każdego coś miłego

 

Dzięki, dla mnie super;)

 

 

Ja też pokażę swoje auto - zdjęcia jeszcze z niemieckiego placu, dziś odstawiłem autko na serwis startowy, czyli oleje, filtry i rozrząd. Muszę zrobić porządek z lusterkami - wrócą do fabrycznego koloru na dniach.

 

20275292.jpg

54726464.jpg

 

Pod maską żadnych rewelacji - 2,0TDCI 140km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.