Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dla odmiany kocham włoskie i francuskie :-]

Seicento 2000r. członek rodziny i przyjaciel wielu podróży

3040ff90c205268cmed.jpg

oraz bravo z 2007r. wół roboczy na codzień

3ae0ee40cbf05cddmed.jpg

jako hobby także 2 renie

ta ma 26 lat i jest teoretycznie nowa. (przebieg 32 000km)

934ef5be9a19cd99med.jpg

a nad tą obecnie pracuję ucząc się jednocześnie detailingu który jest także hobby... za rok lub dwa, renia będzie poddana gruntowej odbudowie

9a65203b7321e89amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter, Całkiem przyjemny, fajnie że pacyfik. Masz już i zegary SE i alu wykończenie wnętrza ;)

baccara, Mimo że Renault to nie moja bajka zbytnio to jestem pod wrażeniem :shock: Uwielbiam samochody z przełomu 80/90. A Bravo ? :good:

 

jagmar, Będzie miodnie jak przód uporządkujesz trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagmar, Będzie miodnie jak przód uporządkujesz trochę ;)

 

? z przodem jest wszystko ok ;) no może poza drobną pamiątką z tej zimy... lekko urwana dokładka z jednej strony... do poprawienia jak będzie ciepło ;)

 

SDC13121.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie, niestety to przedlift... klamki takie wychodziły od 99 roku... a z tyłu lampy na polift zmieniłem sam :) (z resztą jak wiele rzeczy... białe kierunki boczne, tylna wycieraczka od golfa V, ori ksenon z S3... i jeszcze kilka innych zmian ;) )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter, Całkiem przyjemny, fajnie że pacyfik. Masz już i zegary SE i alu wykończenie wnętrza ;)

baccara, Mimo że Renault to nie moja bajka zbytnio to jestem pod wrażeniem :shock: Uwielbiam samochody z przełomu 80/90. A Bravo ? :good:

jagmar, Będzie miodnie jak przód uporządkujesz trochę ;)

 

Taa zegary już SE i dekory też, ale nie alu tylko takie grafitowe pod kolor wykończenia tapicerki :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And1, piękny Fiacik!

 

Kolega z pracy chorował na takiego, naczytałem i nasłuchałem się o nich... Pochwal się w odpowiednim dziale :good:

 

Pochwalę się jak będę go odświeżał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.